Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Ugye nem...

Ez mitől lehet? Ugye nem valami komoly betegség? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van mostanában (általában mielőtt lefekszem aludni), hogy lüktet az alhasam. Simán lehet érezni ha odateszem a kezem, sőt a férjem is érzi ha odateszi a kezét. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor várandós voltam a kis lányommal és rugdosott a pocakomban. 1000 %, hogy nem vagyok terhes mert voltam másfél hónapja nőgyógyásznál, ultrahanggal is megvizsgált, vizelet vizsgálatot is kért és azokból látszik, hogy biztos, hogy nincs babáról szó.
2011. márc. 3. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán fontos lehet 26 éves vagyok és 20 hónapja szültem.
2011. márc. 3. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a hasi aorta lüktetését érzed? Azt más is érezheti, ha a hasadra teszi a kezét.
2011. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A köldököm alatti területnél érzem. Az alhasnál.
2011. márc. 4. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a googleban, hogy hol is fut az aorta az alhasban:)
2011. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az hiszem megvan a válasz: azt olvastam, hogy a "vékony" nők könnyebben megérzik. Eddig és szerintem most is átlagos testalkatú voltam, de az elmúlt néhány hónapban akaratomon kívül leadtam néhány kilót. Gondolom "felszabadult" szegény a takaró alól és most vidáman adja tudtomra, hogy létezik. :) Hálás vagyok a segítségért!!!
2011. márc. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!