Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napja késik negatív teszt...

6 napja késik negatív teszt mi lehet az oka ?

Figyelt kérdés

Mellem fáj duzzadt a mellbimbóm is érzékeny hasspuffadás is szokott lenni .

Mostanában sok limonádét iszok állítólag az késleltetheti.

Szerintetek ez lehet a baj ?



2021. júl. 14. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog jönni, nem gép, hogy percre.pontosan jöjjön meg. Már volt itt téma: a szervezetet megviseli a meleg, kicsit ki fog.tolodni, normális. Nyugi.

A citrom kesletetheti igen, de nem 1-2 pohár.

2021. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Egyszer a citrom ilyen hatasarol olvastam. 15 evesen mentunk vhova kirandulni es nem akartam, h Meg jojjon... Na nyaltam a citromot rendesen. El is tudtam tolni a mensit szerencsere. Egyszer probaltam csak.

Siman is keshet. Nekem is van, hogy kesik, a fraszt hozza ram, mert Mar nem szeretnenk tobbet es mi gumizunk. Mindig azt gondolom olyankor h talan kiszakadhatott.

De legtobb pl hamarabb jott Meg 4 nappal... Sok minden befolyasolhatja.

2021. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legfontosabbat kihagytad: szexeltél védekezés nélkül?
2021. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Igen 5 hónapja próbálkozunk. Illetve már nem görcsölök rá csak nem védekezünk és most késik
2021. júl. 14. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
terheségi tesztet vegyél tesztelj.stressztől,hormooktol,citromtol késhet
2021. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Nálam is így kezdődött :D

6 napja késik.. :D

38 hkm

2021. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
8. Napra meg jött. Első nap barnás kicsit darabos volt második nap vér volt utánna csak pecsételés
2021. júl. 21. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Eleinte velem is előfordult évente 1-2 alkalommal késés negatív teszttel, és rendszerint elfogadtam, hogy ez bizony egy ilyen ciklus. Hormonjaim rendben voltak, a baba mégsem jött és időközben azt vettem észre, hogy a zavar állandósult, nem volt egy normális időben jelentkező vérzésem. Nekem sajnos ezt endometriózis és adenomiozis okozta, amit azóta megműtöttek. Nem kell feltétlenül rosszra gondolni de ha ilyen probléma gyakran jelentkezik érdemes utána járni.

2021. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!