Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Behatoláskor, illetve szex...

Behatoláskor, illetve szex alatt égő érzés? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csak tanácsra lenne szükségem, hogy mi állhat a háttérben.

Voltam orvosnál. Nem egynél. Többnél. Mindegyik vett kenetet és tenyésztést csináltatott, nem tenyészett ki semmi.. viszont ugyanúgy megmaradt a szex alatti égő érzés a hüvelyben.

Nem, nem szárazság, olyan vagyok, mint a niagara, nem azzal van gond.

Én sterilgyulladásra gondolok, mert ez fixen nem normális dolog.. de merre lehetne keresni a gondot?

Az orvosok csak pszichológushoz akarnak küldeni, de nem lelki oka van ennek, hogy még egy tampon felhelyezés is fáj.

Már ott hagytam több havi fizetést ezekre a semmitérő diagnózisokra..


Hátha valaki volt hasonló helyzetben, hogy tudta, hogy nem pszichológushoz kell mennie, hanem egy rendes diagnózist kell csak kapnia.


2021. júl. 14. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül küldtek pszichológushoz. Nem mindig tudod, hogy van e feldolgozatlan traumad.

Engem elküldtek pszichológushoz, együtt rajottunk, azóta nincs bajom. Ráadásul nekem más problémám is volt 🙄


Egyébként kaptam rendes diagnozist, de az nem szívesen irom sehova, mert Magyarországon elég megbelyegzok az emberek.

2021. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyszer kitenyészett egy baci, amire kaptam antibiotikumot, utána jó volt 4 hétig.. majd megint visszajött az égető érzés és fájdalom. Ebből gondolom, hogy nem lelki oka van ennek. Viszont utána már negatív lett a tenyésztés.


Egyébként leírhatod, anonim oldal. :D

2021. júl. 14. 17:01
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Párodnál minden rendben? Esetleg óvszerallergia? Fogamzásgátló miatti ph egyensúly felborulás?
2021. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet hogy az óvszer miatt van? Vagy fogamzásgátló tablettát használsz?
2021. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem szedhetek hormonálisat, óvszert sem használunk.


Kivizsgálták őt is, többször STD, tenyésztés, és semmi. :(


Annyira borzasztó ez az egész, és már nem tudok mire gondolni.

2021. júl. 14. 23:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezért menj el pszichologushoz...
2021. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De hát akkor miért volt jó az antibiotikum kúra után? Akkor mégis csak kiírtott valamit, ami rossz volt.
2021. júl. 15. 08:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum mindent (bakteriumot) kiirt, függetlenül attol, hogy jó vagy nem.

Átmenetileg hoz javulást, de gondolom te hosszabb távon gondolkozol

2021. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze. De azért gondolom, hogy valami baktérium rakoncátlankodik, ha a kúra után jó volt egy darabig.


Én arra gyanakszom, hogy steril gyulladás van, amitől megvan a fájdalom és az égőérzés.

2021. júl. 15. 13:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak placebo elven működött az antibiotikum is.
2021. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!