Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel forduljak nőgyőgyászhoz?...

Ezzel forduljak nőgyőgyászhoz? A többi lent!

Figyelt kérdés

Már több mint egy féléve lassan egy éve érzem mintha fel lennék fázva, de nem fáj semmim nem csíp ha pisilek stb... Csak állandó vizelési kenyszerem van. Inkabb estere jön elő fürdés után,azt erzem mindta allandóan pisilnem kellene és furcsa érzes odalent..

Kimegyek mindig de csak ici pici ,van amikor egy csepp jon..utanna megint erzem es ki kell jonnom.. Már szedtem felfazas ellen dolgokat de nem hasznalt.. most erzem napkozbe is ezt a furcsa erzest.. gondoltam elmegyek mostmar egy nőgyőgyaszhoz. De o ebben tud segítesni? Mi lehet a problema? Lehet valami nyomja a holyagomat?



2021. júl. 15. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj el orvoshoz. Fog tudni segíteni, de talán háziorvossal kezdj, kérj vérvételt ha lehet
2021. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hólyaghurutra antibiotikumot adnak. Véres nem volt a vizeleted mert az is egy tünet?

Kollégámnak háziorvosa írt fel gyógyszert a tünetek alapján,vagy mehetsz urológushoz.

2021. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nőgyógyászati probléma. Háziorvos és/vagy urológus.
2021. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem volt véres. Csak folyamatosan ingert érzek. Főleg estére. Olyan mimtha allandoan pisilni kellene meg tele lenne a holyagom. De az urulogushoz nem ferfiak járnak?
2021. júl. 15. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, járnak nők is egyébként. A nők végbelét szerinted hol vizsgálják pl?

De szerintem elég háziorvoshoz menned, addig pedig kezdj el tozegafonya tartalmú vitamint szedni szerintem.

2021. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös Az urológia a húgyutak szakterülete, férfiaknál ez ugye a pénisszel végződik, ami a nemi szerv is, nőknél ez elkülönül teljesen. A prosztata ugyanide ürül, de vizsgálni análisan tudják első körben.

Ha valakinek végbél problémája van az proktólógiára tartozik mindkét nemnél.

2021. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen szerintem sem járnak oda nők én úgy tudom.

Tőzegáfonyát elkezdtem de az nekem már gyenge lesz . Vettem a gyógyszertárba rovatinex gyogyszert azt us ajánlották szedem de semmi változás.. Irattam a háziorvossal nemrég felfazasra gyogyszert , irt fel valami port amit egyszer kell meginni mellé meg antibiotikumot de nem használt..:(

2021. júl. 16. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel a háziorvosod, és kérj beutalót urológushoz.
2021. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmegyek akkor urulógushoz magán úton ùgy dontottem. Remelem fog tudni segíteni es nem maradok így:( attol felek merr mar tobb mint fél eve tart...
2021. júl. 17. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!