Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nedvesedek soha...

Miért nem nedvesedek soha eléggé be már?

Figyelt kérdés

2-3 éve még sokkal jobban be tudtam nedvesedni, szinte az egész bugyim tiszta nedves volt, most meg alig-alig, ezért fájdalmasabb a szex is, kb másfél évig nem volt abszolút semmilyen terén senkim, most lett kb másfél hónapja barátom, közre játszhat ez is, hogy ennyi ideig nem volt semmi?

Vagy a táplálkozás?

Hogy lehetne ezen segíteni, enni,inni valamit esetleg hogy ez jobb legyen?



2021. júl. 15. 15:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szexelni nem szexeltem előtte, te mást csináltunk és arra mindig jobban benedvesedtem, pedig sokkal jobban szeretem őt, sokkal jobban vonzódok hozzá mint eddig bárkihez.
2021. júl. 15. 15:35
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudtad ezt a kérdést ilyen hülyén föltenni? "ezért fájdalmasabb a szex is", "kb másfél évig nem volt abszolút semmilyen terén senkim". Meg előtte se. Akkor meg nyugodj meg, még nincs elég gyakorlatod benne, szűk a vaginád. Biztos nem a táplálkozáson múlik!
2021. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoztam, hogy nem az első kérdés, hogy hány éves vagy.

Akkor menopauza kizárva. :)

Lehet, hogy nagyon szorongsz és azért nem jó.

Valaki említette a vaginizmust, de ha a barátod be tud hatolni, akkor arról nincs szó.

2021. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nedvesedés a probléma, hanem az, hogy nem tudtad eléggé elengedni magad, hiszen most vesztetted el a szűzességed. Néhány alkalom után sokkal olajozottabban mennek majd a dolgok.
2021. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!