Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudm mi van velem ez...

Nem tudm mi van velem ez normális? Miért nedvesedek be mindig?

Figyelt kérdés

Miért nedvesedek be mindig? És észre se veszem, csak amikor elmegyek wc-re, hogy fehér a bugyim meg nedves. És ciki, mert alig győzöm folyton letörölgetni, hogy anyukám ne vegye észre. De nem tudom miért van, nem gondolok egész nap a szexre meg nem tudom én mire...semmi izgatóra...márpedig nem csak akkor kéne nedvesednem ha izgatóra gondolok? És engem idegesít, hogy amikor anyukám kimossa, nehogy meglássa.. Mert elég sok fekete bugyim van, és azokon nagyon látszik. De nem cserélhetem le az összes bugyimat fehérre...vannak fehér meg színes bugyijaim is, de több fekete....

Jó, lehet ez egy hülye kérdés, ne szóljatok le ezért....csak most már gondoltam felteszem.

17/L



2016. jún. 8. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Orvoshoz mit szólnál?

Ugyanis ez lehet betegség.

Esetleg érintheti a termékenységed is.

2016. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Eszter76 ***** válasza:
100%

Ez bizony nem nedvesedés, hanem folyás a leírás alapján. Ha csak időnként van (pl. a menzesz előtt pár napig), akkor lehet normális is, ha nem múlik akkor viszont irány az orvos!

Addig is használj tisztasági betétet, az erre való. Van tangához is, ha esetleg azt hordanál.

2016. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez állandó, már vagy egy éve.
2016. jún. 8. 14:19
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Akkor futás az orvoshoz, és imádkozz, hogy még lehessen gyereked!
2016. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ennyire durva a dolog? Es milyen orvoshoz? Nogyogyaszhoz? Meg szuz vagyok sose voltam nogyogyasznal. Ne vicceljetek ennyire komoly...?
2016. jún. 8. 16:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy van bármi bajod. Nekem is van egy minimális fehérfolyásom minden nap, és ez normális, hiszen így tisztul a hüvelyed. Ez nem fertőzés, és nem betegség. Én beszéltem erről anyával, még amikor először kezdődött a folyásom. Kérdeztem tőle, hogy baj-e, ha foltos a bugyim, vagy használjak minden alkalommal betétet. Azt mondta, úgy csináljam, ahogy nekem kényelmes, így nem teszek be tisztasági betétet, mert nem szeretem. Ezért egy kevés folyás mindig van nap végén a bugyimon, de összehajtva teszem a szennyesbe, így nem ken össze semmit, a gép meg teljesen kimossa. Szóval ez nem ciki.

19L

2016. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Eszter76 ***** válasza:
100%

#4-es, azért ne riogasd szegényt!

Nem lehet tudni, hogy mennyire durva vagy nem. Elképzelhető, hogy ilyen a szervezeted - de az is, hogy valami csúnya fertőzésed van.

Ha szűz vagy, akkor a nőgyógyász elég kellemetlen lehet, de én azért így is azt tanácsolom, hogy menj el. Mindenesetre feltétlenül mondd meg neki a vizsgálat előtt, hogy szűz vagy.

2016. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert akkor mashogy vizsgal meg? Vagy..igazabol mit csinal egy nogyogyasz?
2016. jún. 8. 20:10
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Igen, akkor máshogy vizsgál.

Itt most a legfontosabb az, hogy kenetet vesz, amiből aztán megnézik, hogy mi van benned.

2016. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami szerintem nagy eséllyel semmi. Normális, amiről beszél a kérdező.
2016. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!