Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Változókor után ti hogyan...

Változókor után ti hogyan kezelitek az együttlétkor néha-néha jelentkező nem elégséges nedvesedést?

Figyelt kérdés
Már 3 éve elmúlt a menstruációm. Párommal heti egyszer szoktunk összebújni. Azt már régebben észrevettem, hogy kívülről nem nedvesedek annyira mint régebben. Ez nem okozott gondot (kis orál) belülről minden rendben volt. Szokta is mondani aktus után, "hu de nedves voltál". Most azonban - már másodszor-fordult elő, hogy belülről voltam száraz. Pedig kívántam nagyon és mégis! Aztán kis idő múlva minden jó lett, éreztem, hogy nedvesedek. Ezt én most kudarcként élem meg. Lehet a párom is. Eddig még nem gondoltam sikosítóra. Most igen. Kérdésem: Tényleg a hüvelyben is lehet használni? Mostanában hallottam ilyesmit.Szerintem az kívülről sikosít, a behatolást segítve. 50-es nők akiknek van ilyen problémája hogyan oldjátok meg?
2019. febr. 1. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A síkosítót éppen ilyenenekre találták ki, amikor valaki nem nedvesdik eléggé.

Ezt egyébként nem szabad kudarcnak tartani, mert hormonális változás, viszont ha gyakrabban vagytok együtt, akkor ez kevésbé fog felmerülni. De ha igen, akkor sem gond, használjatok síkosítót!

2019. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a gyakoribb együttlét de már Ő sem egy mai gyerek. Akkor a sikosító a hüvelyben is használható? ÉN eddig meg voltam róla győződve, hogy csak külsőleg.
2019. febr. 1. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használjatok síkosítót. Tesztelt termékekről van szó. Nem tartalmaznak semmilyen káros anyagot. Nem lesz tőle bajod, és visszatér az önbizalmad is.
2019. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!