Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, de...

Késik a menstruációm, de negatívak a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy 2 hete késik a menstruációm, de teszteltem kétszer is (egy hét eltéréssel), reggeli első vizeletből, azok negatívak voltak. Amúgy sem tartom valószínűleg, hogy terhes lennék, hiszen óvszerrel védekezünk, egyszer sem szakadt ki, vagy csúszott le, erre mindig nagyon ügyelünk.

Június végén volt egy fontos vizsgám, azon rengeteget stresszeltem, majd elutaztunk, most július végén megint utazni fogunk, tehát viszonylag stresszes napokat élek át, plusz még az is idegesít hogy késik.

A kérdésem annyi lenne, hogy így is van esély a terhességre, vagy nyugodjak meg, hogy lehet ebben a hónapban kimarad?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2021. júl. 16. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Lehetsz terhes
Nem lehetsz terhes
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A teszt kimutatja már 10 nap után is ha terhes vagy, úgyhogy szerintem az ki van zárva
2021. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől simán késhet. Meg ha rágörcsölsz, hogy mikor jön már meg.
2021. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Stressz, meleg, folyadékhiány, ezektől mind késhet. Szerintem ne aggódj.
2021. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sose voltam még ilyen helyzetben, ezért is stresszelek annyira.

Azt kifelejtettem, hogy IR-em és PCOS-em is van, sajnos nincsenek kezelve, nem találtam még jó orvost.

Valamint a hasam is görcsöl, mintha meg akarna jönni, de semmi :(

Azt hiszem hamarosan érdemes lesz felkeresni egy jó endokrinológus-nőgyógyászt...

2021. júl. 16. 15:14
 5/5 A kérdező kommentje:
A ciklusaim egyébként viszonylag rendszeresek 35-40 nap között szoktak mozogni.
2021. júl. 16. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!