Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Tegnap elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlómat. Megkérdeztem a közeli gyógyszertárban, hogy ilyenkor mi a teendő, és azt mondta, hogy ne vegyek be egy nap 2-t, hanem a tegnapit hagyjam ki, és folytassam a maitól kezdve ugyanúgy. De én félek, hogy baj lesz ebből, október óta szedem.

2021. júl. 17. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi bajod, csak ne csinálj ilyet túl sűrűn.
2021. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasod a gyógyszered betegtajekoztatojat, ott pontosan le van írva, mi a teendő.
2021. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Pedig a betegtájékoztatóba ( amit én szedek) az van írva h pótoljam 🤔
2021. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor kell pótolni, ha nem telt még el 12 óra. Ha eltelt, akkor nem kell pótolni, a soron következőt kell bevenni és 7 napig kiegészítő védekezést kell alkalmazni.
2021. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Aaa. A sajat betegtajekoztatodat kellene megnezni. Vagy legalabb ird le ide ha nem tudsz olvasni.

Az enyembe peldaul az van, hogyha egyszerre veszek be kettot, akkor is potolnom kell. Olyan nincs, hogy nem potolod.

De a tied lehet mast mond, mi innen nem tudjuk megallapitani.

2021. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit én szedek abba is az van, hogy mindenképp pótolni kell minél előbb. 🙄 Bár a húgom amit szed abba meg az van hogy ha ki maradt akkor már nem kell pótolni csak kiegészítő védekezés szükséges..
2021. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az enyembe peldaul az van, hogyha egyszerre veszek be kettot, akkor is potolnom kell. Olyan nincs, hogy nem potolod."


Hát ez nagy baromság, már ne is haragudj. Hogy pótolod azt, hogy egyszerre kettőt vettel be?

2021. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!