Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb izzadás...

Melyik a leghatásosabb izzadásgátló?

Figyelt kérdés
Sok deot kipróbáltam már, de mindegyikkel büdösen izzadok. Melyik veszi el a szagot?
2009. jún. 30. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem a Fa stift használt csak....

ezek a sprayk, nem sokáíg tartanak, a golyós dezodorokról meg inkább ne is beszéljünk....

Sztem mindenképpen stiftet válassz, de ez persze az én véleményem, lehet neked más használ :)

2009. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
stifttel is próbálkoztam már, és az sem használ... nem tudom, hogy ez normális-e, hogy ennyire "büdi" vagyok, már nem merek másokkal lenni sem. Az ilyen Adidas, Rexona meg hasonló sportos spray-k azok nem jobbak?
2009. jún. 30. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az új adidas action 3 spray nagyon jó! Én az használom. Nagyon jó illata van.

2009. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. a stiftek nem jók.

Ami nekem nagyon bevált, az a Nivea Double effect golyós dezodor. Tavaly nyáron pl. olyan munkám volt, hogy elég sokat kellett a napon lennem, reggel ezzel kentem be a hónaljamat, és a munkaidő végén (8óra múlva) még mindig éreztem a finom illatát, pedig én is izzadós vagyok. Szóval nekem ez bevált.

[link]

2009. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

nemtudom ezeket még nem próbáltam, mert nekem a fa teljesen bejött :S

nem lehet, h ennek vmi hormonális oka van vagy mi??:S

2009. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj én is kényes vagyok stift kérdésben... Nekem pedig az a gondom, hogy 1 fajta stiftet max 1 hónapig tudok használni, utána egyszerűen nem hat! :S

Ami most talán jobban bevált ez az új Garnier mineral.

Ez előtt az Adidas kb. semmit se használt... A Nivea double effect is kb. 2 hétig...

A Rexona talán jobban bírta...:D

De ezt a Garnielt bátran merem ajánlani! :)

2009. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én is sztem ki fogom próbálni a garniert.

nekem ami eddig a legjobban bejött az a Dove fresh dezodor.amiből van citrusos és uborkás is :)

2009. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a Garnier stiftet, bár a 48 órát nem tudom, hogy ki találta ki...
2009. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Solutio Antisudorica
2010. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!