Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vakcina után mennyi idővel...

Vakcina után mennyi idővel állt helyre a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Pfizert kaptam, és eddig 2x késett (az 1. és 2. oltás után), nem tudom, mikorra jön rendbe. Nyaralás miatt aggódom miatta.

2021. júl. 20. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az első Astra után abban a hónapban késett egy hetet, utána ahhoz képest időben (+29 napra) jött meg, és onnan számítva már a következő is pontos volt. A második oltás után épp a jövő héten lesz esedékes, kíváncsi leszek, most is eltolja-e.
2021. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Johnson után 2 hónappal sem állt helyre még. Mind a két alkalommal késett kb 7-8 napot. Remélem a következő már normális lesz.
2021. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én már megkaptam mind a két oltást. Pfizert kaptam én is, és mind a két alkalommal nem volt nálam gond, sőt 2-3 nappal hamarabb is megjött.

Szerintem ez sajnos személyfüggő :(

2021. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Még nem oltattam magam.

46/F

2021. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cubina ***** válasza:
78%

A barátnőm már több mint fél éve klimaxolt annak összes tünetével, nőgyógyászati vizsgálat szerint mindkét petefészke teljesen el van sorvadva.

Április elején megkapta a Pfizert, onnantól kezdve szinte azonnal megszűntek a klimaxos tünetek, és kb. 10 nappal az oltás megjött neki a menses nagyon erős vérzéssel, görcsökkel, nagy darab véralvadékokkal. Azóta (április) minden hónapban megjön neki hasonló erősséggel.

Vajon hogy tudtak teljes gőzzel beindulni a sorvadt petefészkek hirtelen az oltás után? Egyáltalán miért nyúl bele egy "influenza" elleni oltás a homonokba?

Ki tudja meddig tart ez, lehet hogy 60 éves koráig vagy még tovább menstruálni fog, csak mert beoltották? Más ismerőseim is panaszkodtak hasonló problémákra.

2021. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát a barátnőd sorvadt petefészkén segített volna a vakcina, amikor a nőgyógyász nem tudta helyre rakni??

Ez felettébb fura... De kitudja mi minden van abban a kotyvalékban...

2021. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cubina ***** válasza:
100%
6-os: Nem segített a vakcina, és nem is akarta/nem is tudna a doki helyrerakni sorvadt petefészkeket. Egy 50 felé közeledő nőnél normális a klimax és a sorvadó petefészkek. Az a nem normális dolog, hogy újra megjött neki és azóta is menstruál, csak mert beoltották.
2021. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Értem, így már érthető!

Sajnálom, jobbulást!

2021. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is a Pfizert kaptam meg nem rég, lehet akkor ezért nem jött meg még nekem sem. Nekem meg most fognak jönni a nagyszüleim, és mentünk volna a strandra, így én is aggódok egy kicsit miatta. :(

Remélem, neked szerencséd lesz vele, és nem rosszkor fog megjönni.❤️

2021. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem borult fel. Pfizert kaptam és teljesen rendben volt minden. 1-2 napos csúszás eddig is volt mindig, ez az oltás nélkül is így alakult volna nálam. Egyetértek a 3-as válaszolóval, ez személyfüggő. 19/L
2021. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!