Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik tisztasági betét volt?

Melyik tisztasági betét volt?

Figyelt kérdés

azt a tisztasági betétet keresem (nem tangába) aminek az alján van egy fólia réteg, nem tud átázni.

90%, hogy a carefreenek volt ilyen betétje, csak nem tudom, hogy melyik típus az. lehet kivonták a forgalomból? ha igen, más alternatíva?

a lidlis betét a nap közepén már lejön a felső réteg, nagyon rossz minőségű...

tehát vagy carefree, always vagy libresse volt...és tisztasági, nem szárnyas stb...és normál nem tangába valót, nem volt hajtogatós sem..

ötlet? köszönöm.



2021. júl. 24. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Minden tisztasági betétnek van műanyag réteg az alján, ha átázik, akkor a tampont nem cseréled elég sűrűn.
2021. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es. + aki ilyet ír vegye meg a sima carefree normalt és a lidlis betétet..öntsön rá szörpöt aztán várjon, hogy mikor melyik ázik át....
2021. júl. 25. 12:59
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a carefree normál se ázik át enyhe barnázástól, többre meg nem való. Ha nálad átázik, nem megfelelő neked, amit használsz, ennyire nagyon egyszerű a történet.

Kaptál tippet az előző oldalon a válaszokban, arra is csak fanyalogtál meg bunkóztál. Innentől segítsen neked a halál.

2021. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk arra is rácáfolnék, hogy a tisztaságit nem lehet vérzéshez használni. Foggátlót szedek (lehet, hogy a kérdező is, ez nem derült ki), és bőven elegendő számomra akkor is a tisztasági. (Carefree Plus Long-ot használok).

Nem tudok rájönni én sem, hogy melyik fajtát keresed, kérdző.

2021. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
[link] eu nem vállil el a bugyitól
2021. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is mindig használtam tampon mellé vízzáró tisztaságit. Ad egy plusz biztonságérzetet. Akinek erősebb a vérzése, nagyon hasznos. Már egy ideje kelyhezek+mosható betétet rakok be mellé. De úgy rémlik, hogy a DM saját márkás tisztaságija vízzárós volt.
2021. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!