Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű fehér hüvelyi folyás,mi...

Sűrű fehér hüvelyi folyás,mi lehet?

Figyelt kérdés
Anno februárban raultem munkahelyem a wc-re (azóta régen megbántam) és utána enyhe viszketesem lett,de folyás szempontjából semmi nem változott. Idővel a viszketés elmúlt,azt hittem csak bebeszeltem magamnak hogy lesz valami bajom. Utána szépen lassan elkezdett a normál állapotú hubelyvaladekom fehér lenni és annyira sűrű,hogyha egy kanállal felnyulnek megállna magától a "folyás". Értem ezt úgy,hogy sokkal sűrűbb mint pl egy arckrém,olyan mintha baromi kevés víztartalma lenne,máshogy nem tudom korulirni. Nem darabos,nem büdös,néha néha viszket,van hogy egy két napra elmúlik és felhígul (lehetőleg mindig akkor amikor orvoshoz próbáltam vele menni, természetesen maganhoz) de utána mindig vissza sűrűsödik. Próbáltam kevert fertozesre való kupot (orvos írta fel,erős sárga színű kúp),szedtem szájon át szedhető gomba olot,kentem kanestennel, gyulladáscsökkentővel kívül, atmostam magam intim mosakodoval,szedtem betadinos huvelykupot,huvelyflora visszaállítót (gyntima márka) és az ég világon semmi de semmi nem használt,immár több mint fél éve. Az orvos végzett rajtam 3 vagy 4 felé kenetet,de nyilván aznap keltem fel úgy hogy valamiért pont akkor nem jelentkezett a sűrű folyás,így minden levett minta negatív lett. A sűrű folyás miatt rakszuresig még nem tudtam eljutni,de nagyon érdekelne esetleg egy nőgyógyász véleménye vagy ha valaki élt már meg hasonlót hogy mit javasol. Természetesen holnap ismét hivok egy orvost aki majd valamikor 3 hét múlva fogad,de úgy érzem ezzel is előrébb vagyok ha bárki tud valamit javasolni. Fogamzásgátlót szedek 3 éve,terhes biztos nem vagyok.

2021. júl. 25. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, mint írtad nincs fertőzésed. Nézd meg ezt a videót.

https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA&t=793s

2021. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenképp megnézem a teljeset is,de azt szeretném leszögezni hogy nekem előtte nem volt ilyen,és ez nekem nem időszakos,amint elmúlik a menzesz egyből brutál sűrű. Sokszor a menzeszt is vissza fogja és annak is más állaga van. Ha felnyulnek és hagynám megszaradni akkor igenis kicsapódna a boromre a fehér része. Normál huvelyvaladek ilyet nem csinál.
2021. júl. 25. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!