Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baktériumra kapott hüvelykúp...

Baktériumra kapott hüvelykúp kifolyik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baktériumra kaptam 6 napos hüvelykúpot (barnás színű) felhelyezést követő másnapon is jön ki belőlem a cucc, kicsit drabos, estére pedig csak barnás halvány folyás.

Ez normális? Vagy délelôtt már el kellett volna távoznia az összes maradványnak?



2021. júl. 28. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nincs erre törvényszerűség, hogy meddig 'kell' kifolynia. Kúpozol, és az bizony ki fog folyni, amíg használod. Ez ilyen.
2021. júl. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az, amit felteszel, annak ki is kell folynia. Az már más kérdés, hogy van -e olyan problémád, ami miatt véreznél, és elszíneződést okozna.
2021. júl. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Van olyan kapszula/kup, ami meg masnap este is folyhat, es gyakorlatilag oda tolod a masikat. Igy folyamatos.
2021. júl. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mit keres a teherbeesés topicban?
2021. júl. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Azért tettem ide, mert babát szeretnénk. És perpillanat abban a fázisban vagyunk, hogy várjuk sikeres volt-e a hónap.

És a kúp kifolyása összefüggésben lehet a korábbi barnázásommal, amire most progeszteront szedek. És kiváncsi voltam, hogy a kúp tényleg okozhat-e ilyet.

2021. júl. 28. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!