Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cyclogest hüvelykúp valakinek...

Cyclogest hüvelykúp valakinek okozott hasgörcsöt,szédülést,hànyingert?Inszemináció utáni 5.napom vagyok és hajnalban iszonyatos hasgörcsre ébredtem.

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a szédülés nagyon ritkán volt, viszont hasmenés, szélesség, bélbántalom volt, amíg használtam.
2021. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én már 2-szer kaptam inszemináció után de ilyen mellékhatásokat nem tapasztaltam.Nekem kb semmi bajom tőle.Ez egyéni mondjuk ki hogy reagál bizonyos dolgokra.Nekem az Utrogestan szájon át alkalmazható kapszulája nem volt annyira jó
2021. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindenesetre remélem ez csak egyszeri alkalom,csak kicsit megijedtem,mert ilyen gyors lefolyású rosszullétem még soha nem volt.

2021. márc. 2. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak most érezted ezt.Nem lesz ezzel semmi gond.Lehet a beágyazódás kezdődött el és az volt a görcs okozója.Arra nem gondoltál?Csakmert a Cyclogest épp hogy ellazít vagyis kéne.Ezért is kapják bizonyos esetekben a kismamák a 12.hétig illetve ha kell akkor utána is
2021. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inszem utàn 5 nappal a ciklus 19.napjàn gondolod elkezdődött a beàgyazódás?Nem túl korai még?
2021. márc. 2. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Inszemkor volt az ovuláció elvileg szóval ovulációtól számítva 5-7 nap tudtommal elkezdődhet a beágyazódás és eltart szintén 5-7 napig szóval 12-14 nap összesen.És ezt követően már a tesztnek jelzi a teherbeesést
2021. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Legyen igazad!:)Az biztos,hogy az inszem napján volt az ovum,még várnom kell 13 napot a tesztig.De kibírom, szerencsére nem vagyok egy “jóstesztelős” típus.

Mindenképpen megírom mi lett az eredményem.

2021. márc. 2. 18:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem sikerült,ma reggelre megjött progeszteronkúp mellett is.:(
2021. márc. 15. 07:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam gyakori vizelési ingert okoz, éjszaka kijárok kétszer. Én a kúpra tippelek, elég kellemetlen mondjuk a bél puffadás is amit okoz.

Két napos embrió beültetése után vagyok 11 nappal, a mai tesztem sík negatív. Esélytelenek nyugalmával megyek a holnapi vérvételre.

2021. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!