Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex hüvelykúpot használt...

Pharmatex hüvelykúpot használtuk, párom bennem ment el. Mennyire megbízható a kúp?

Figyelt kérdés

Több mindent olvastam róla elbizonytalanodtam.... megszakításos módszert szerettem volna a kúppak de így alakult.

Most gondolkodom menjek e esemény utániért. Felnőtt vagyok 2 gyerek is van nehezen jöttek össze.

Az aktus előtt amennyire tudtam felnyomtam a kúpot de ebből valamennyi kifolyott ahogy több pózt próbáltunk. Ettől még véd?

Spirált szeretnék majd felrakatni de még kb 1 hét mire megjön és csak akkor lehet.


2019. máj. 7. 07:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Van már mellfeszülésem ami menstruáció előtt szokott lenni néhány nappal.
2019. máj. 7. 07:03
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire
2019. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
se a pharmatex se a megszakítás nem védekezés.
2019. máj. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Esemény utáni receptköteles?
2019. máj. 7. 07:28
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
igen, vényköteles
2019. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Mi szoptatás alatt ezzel védekeztünk, nem csúszott be terhesség. Összesen 5 évig.

Védekezés nélkül elsőre terhes lettem minden esetben.

Kivártatok legalább 10 percet? Használtál intim mosakodót előtte vagy utána? Nem véletlenül van leírva, hogy kell használni. Sokan itt csúsznak el, hogy ezeket nem tartják be. Aztán csodálkozik, hogy nem hat.

2019. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire. 😐
2019. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

10 perc ki lett várva. Utána zuhanyoztam de csak kivülröl mostam meg magam (szeméremdomb, nagyajkak) beljebb nem.

Kattog az agyam mi legyen...

2019. máj. 7. 08:58
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem annyira kicsi az esélye a terhességnek, hogy ÉN nem vennék be ilyen esetben esemény utánit, de ÉN nem érezném tragédiának, hogy becsúszik egy baba, mert átlagos az anyagi helyzetünk és stabil a házasságunk.

De azt nem tudom, hogy neked mondjuk 1-2% esély mit jelent, mennyire jönne rosszkor.

2019. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszkor jönne.....ezért is akarok spirált csak még kb 1 hét van a menstruációig akkor tudom felrakatni.
2019. máj. 7. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!