Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy fog megvizsgálni az...

Hogy fog megvizsgálni az orvos ha vérzek?

Figyelt kérdés

Felhívtam az orvost és még kérdeztem hogy akkor ígyis menjek hogy megjött? És azt mondta hogy igen mert már csak sokára tudna időpontot adni.

Meg csak tegnap jött meg, holnap 3.nap és olyankor meg azért sok van.

Félek hogy össze vérzek ott valamit.


2021. júl. 28. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Olyankor nem szokott vizsgálni. Hiszen neki is nehezebb bármit is meglátni... nem tudom, nekem mindig ad új időpontot, max megbeszéljük, van e panaszom.
2021. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
És? Nem neked kell majd bajlódni vele! Örülj, hogy ennek ellenére is elvállalt! 😅
2021. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Engem így is megvizsgált, bár fontos hogy miért mész. Egy szűrés vagy viszketés miatt talán ráérne később, amikorra tud időpontot adni, de pl egy hosszas rendellenes vérzés, vetélés vagy ilyesmi miatt feltétlen indokolt hogy lásson. Úgyis húz gumikesztyűt, ne aggódj.
2021. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Minek mész? Semmi értelme, ha citológiai vizsgálat lenne, ismételni kell, garantáltan nem tud értékelhető mintát venni. A fertőzést ugyanúgy nem látja. Ez pusztán pénz rablás!
2021. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem a vérzés miatt mész, akkor tényleg feleslegesen fizeted ki a vizsgálati díjat. Kenetvétel sem lesz értékelhető, aztán mehetsz újra. Biztos, hogy jó ez a doki? Olyan lehúzás szaga van...
2021. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ultrahangot tud csinálni. Rákszűrést nem
2021. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!