Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nyúl bele a nőgyógyász...

Miért nyúl bele a nőgyógyász a fenekembe is?

Figyelt kérdés

Most voltam ennél az orvosnál először. Belenyúlt a hüvelyembe + megnyomkodta a hasamat, megcsinálta a rákszűrèst, majd ismèt mondta, h lazítsak és belenyúlt a fenekembe is. Mintha körbeforgatta volna az ujját. Vagy körbetapintotta? Nem tudom mi lenne a pontos szó.

Még meg is feszítettem magam, akkor is csak annyit mondott, h lazítsak és csak egy pillanat.

Ìgy utólag kicsit bànom, h nem kèrdeztem meg, h mit csinál, de annyira zavarban voltam (még jobban, mint szoktam) h csak próbáltam nagyon gyorsan elhúzni a csíkot.

Ez normális egyáltalán? Vagy csak nekem jutott eddig olyan orvos, aki nem ennyire "alapos"?



2021. júl. 30. 18:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem szűzként én meg sem engedtem volna neki, mivel NEM indokolt egy nőgyógyászati szűrésen ilyet csinálni, arra van szakorvos.


Ez szimplán vizsgálati erőszak volt, válts orvost, mert ez szó szerint beteg vagy sggfétises. :(

2021. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

Csak szűzként vizsgál fenéken keresztül. Szerintem ez a doki átlépte azt a bizonyos határt. Vissza ne menj oda!!

Én a helyedben a betegjogi képviselőhöz fordulnék.

2021. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

Nem lesz ebből ügy, mert:

1. Ha bejelentést tesz, akkor roppant kínos lesz a különböző helyeken előadnia, hogy a doki belenyúlt a fenekébe,

2, Ha lesz is valami, azt fogja mondani a doki, hogy érzett valami nem odavalót, ezért szükségét érezte a rekto-vaginális vizsgálatnak.

Szóval, ennyiben marad a történet.

Én kerülöm a mindenféle vizsgálatokat, amennyire csak lehet.

2021. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%

13, a kérdező majd eldönti, mi mennyire kínos neki, és mit akar lépni.


Az nem megoldás, hogy nem jársz orvoshoz.

2021. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem is ertem miert kell azert annyira nagy dobra verni. Vizsgalatra mentel es elso alkalom volt. Elofordul hogy van hogy megnezik ritkan. Valoszinuleg elfelejtett szolni. Nem csak szuzeket szoktak feneken keresztul. Egyebkent meg tudni kellene pontosan hogy volt de senki se volt ott. Lehet aranyeres. Lehet mas de most abba a pár mp-be belehalsz egy evben szűreskor?
2021. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%

15

Ha nem része a protokollnak, akkor igen, a pár mp is sok. Márpedig nagyon úgy tűnik, hogy semmi sem indokolta.

2021. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%

15 (folyt.)

Fordítsuk meg a dolgot: ha elmész aranyér problémával, és a proktológus benyúl a hüvelyedbe, az is oké? Az is csak pár mp...?

2021. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
15, Ne is haragudj, de egy dokinak sincs joga kénye-kedve szerint nyúlkálni a betegben az engedélye nélkül (hacsak nem épp valami életmentő beavatkozást végez rajta). Egy normális orvos mindig közli a beteggel, hogy mi fog következni és mi célja vele.
2021. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
13%
Tetszettél a köcsögneg,ennyi. Kiélhette szexuális vágyait. Bizony, vannak ilyen naiv nők.
2021. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
36%
elképesztő mennyire agresszív és támadóak a emberek csak mert nem tudnak olyan sokat. Nem tudhatjátok nem-e volt-e része a vizsgálatnak.Lehet ő régebbi módon vagy megszokásból így vizsgál. Nem feltétlen kell arra gondolni hogy egyből rossz vagy perverz. Oké megvolt átesett rajta és? Nem kéne tényleg felfújni ennyire. Nem megerőszakolta csak benyúlt egy pillanatra a vizsgálat közben.Majd legközelebb ha megy megkérdezi nem kell egyből széttépni a dokit.
2021. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!