Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nyúl bele a nőgyógyász...

Miért nyúl bele a nőgyógyász a fenekembe is?

Figyelt kérdés

Most voltam ennél az orvosnál először. Belenyúlt a hüvelyembe + megnyomkodta a hasamat, megcsinálta a rákszűrèst, majd ismèt mondta, h lazítsak és belenyúlt a fenekembe is. Mintha körbeforgatta volna az ujját. Vagy körbetapintotta? Nem tudom mi lenne a pontos szó.

Még meg is feszítettem magam, akkor is csak annyit mondott, h lazítsak és csak egy pillanat.

Ìgy utólag kicsit bànom, h nem kèrdeztem meg, h mit csinál, de annyira zavarban voltam (még jobban, mint szoktam) h csak próbáltam nagyon gyorsan elhúzni a csíkot.

Ez normális egyáltalán? Vagy csak nekem jutott eddig olyan orvos, aki nem ennyire "alapos"?



2021. júl. 30. 18:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%

20as: azért nem az 1800-as években vagyunk. Jó a fizikális vizsgálat pont olyan, hogy régen patentul tudták ma meg csak azért csináljak mert muszáj. Van aki meg bszik megcsinalni.


Egyébként meg van az az oldal, hogy masallapotok a szuleszetben. Ott rengeteg nő ír, hogy erőszakoljak/alazzak meg őket szülés közben.


A jelenség akkor is létezik.

Egyedül az számít, hogy az áldozat hogy éli meg. Ha erőszaknak, akkor annak. Minden más tényezők nem számít.

2021. júl. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Igazából napestig vitazhatunk ezen egyedül a kérdező tudta volna elintézni hogy megkérdezi hogy elemzést doktor úr miért volt erre szükség? Mert elfogadom H kellemetlen így de lehet hogy tök ártalmatlan dologról volt szó érzett valamit és megnézte csak szólhatott volna.
2021. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
5%
Lehet hogy látta, hogy szoktál anal szexelni es megnezte, hogy minden rendben van e a végbeleddel.
2021. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%
Az előző nőgyógyászom minden alkalommal benyúlt a fenekembe. Először betette a kacsát, levette a kenetet, körbenézett. Aztán az ujjait bevezette a hüvelyembe és megnyomkodta a hasam. Aztán egyik ujját a hüvelyembe vezette, másikat a fenekembe és egy ponton megnyomta a hasam. Azután hüvelyi UH. Nekem hátrahajló méhem van. Talán ez az oka. De őszintén én sem kérdeztem meg soha. Nem voltam már szűz. Gondoltam biztos oka van rá, nyilván nő létére nem örömében nyúlkál a végbelemben. Magán orvos.
2021. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
36%

24

Hát... nem túl magas az ingerküszöböd, az egyszer biztos... Én nem hagynám annyiban, az is biztos...

2021. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellemetlen lett volna megkérdezni, hogy hé mit kerestél a fenekemben?! Gondoltam végzi a dolgát. Ez a mostani orvosom, meg amilyen szétszórt felteszi a kacsát és ott várakoztat még mindent oda nem készít maga mellé. Mondjuk nekem mindig is a kacsa volt a legrosszabb része a vizsgálatnak, de így már kezdek hozzászokni.
2021. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!