Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztasági betét használattól...

Tisztasági betét használattól lehet kellemetlen "illatom"?

Figyelt kérdés

Kicsit ciki ez a kérdés, de egy ideje azt vettem észre, hogy fürdés után pár órával kellemetlen illatom van odalent. Főleg akkor amikor tisztasági betétet használok nappal, nyilván többször cserélem, minimum 2szer napközben.

Fertőzésről nem tudok, nincs jele, a férjem sem szólt, hogy kellemetlen illatom lenne, de engem mégis zavar, régebben nem ilyen volt.

Szerintetek ez lehet a betéttől?

Kicsit savanykás szag.

Köszönöm


2021. júl. 31. 20:43
 1/6 Metionin ***** válasza:
83%
Lehet hogy irritálja a bőrödet. Vagy az illatanyag vagy maga a betét anyaga. Próbáld ki, hogy nem hordasz 1 hónapig.
2021. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Illatmenteset használok egyébként. Kipróbálom milyen nélküle.
2021. júl. 31. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Más márka?
2021. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Ez perillanat Libresse.
2021. júl. 31. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Először én is a parfümre gondoltam, de ha illatmentes akkor arra hogy ezeknek a betéteknek a többsége műszálas. Próbálj pamut után nézni. Ha akkor sem múlik el vagy ha nem hordod és akkor se akkor talán valamilyen bakteriális fertőzés.

Ezt kiderítheted egy gyógyszertárban vagy drogériában kapható tteszttel. Canestennek van ilyen az biztos, de lehet hogy van másnak is. Kimutatja hogy gombás vagy bakteriális. Ha az utóbbi akkor azon nógyógyász tud segíteni antibiotikummal.

2021. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Befülledsz ebben a melegben a tisztaságiban, én ilyenkor egyáltalán nem használok.
2021. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!