Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp használatakor...

Hüvelykúp használatakor tényleg kell betétet is tenni be? Miért? Milyet használtok hozzá?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell.

Én szoktam egy vékony carefreet berakni, szimpla megnyugtató biztonságérzetet ad, hogy ha esetleg szivárogna akkor se történik semmi.

2020. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj bocsánat, félreértettem a kérdést szerintem. Az intimtölcsérre gondoltam hirtelen. :DDD


Szóval igen, hüvelykúp mellé mindenképp érdemes, mert egy része bizony távozhat. Oda is elég egy vékony carefree.

2020. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy tisztasági betét. Mert a test melegétől ahogy oldódik a kúp, egy kevés kifolyhat, ha mászkálsz közben.
2020. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen tisztasàgi elég. De kúpot legjobb éjszakára be tenni, hogy minél tovàbb bent maradjon.
2020. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlatos hozzá betétet rakni, én inkáb egy normál eübetétet rakok, mivel jártam már úgy, h nemcsak a kúpból folyt vissza hanem jött vele még valami sűrű trutyis váladék is, amihez nagyon kevés volt a tisztasági. És mivel nem szeretnék arra ébredni, h tusolni kell menni, mert az egész bugyim alatt szétkenődött valami gusztustalanság. Azóta inkább nem kockáztatok, és komolyabb védelemhez folyamodok, mondjuk azóta még nem lett volna rá szükség, viszont annyi előnye azért így is van a tisztaságival szemben, h jobban elvezeti a kúpból kifolyt cuccot a bőrömtől és sokkal szárazabb érzés, mint a tisztaságival, hiszen az nem tudja úgy elvezetni, sokkal nyirkosabb marad, és mivel enyhén savas kémhatású a nunust is irritálja a nedvesség... Eübetéttel csak annyit érezni, h folyik kifele, mást nem igazán.
2020. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!