Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan nyomjam el a szagot...

Hogyan nyomjam el a szagot ameddig nem jutok el a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Kértem időpontot nőgyógyászhoz bakteriális fertőzés miatt, de ezen a héten nem jutok be és elég kellemetlen a szag. Legalábbis én érzem és félek tőle, hogy mások is érzik, ha a közelemben vannak.


Mit lehet ilyenkor tenni?

Intim törlőkendő, tisztasági betét?


2021. aug. 2. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Tisztasági betétből illatosat vegyél. És a törlőkendő is jó ötlet.
2021. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Vagisant nem próbáltad? Minden wc-nél bakteriális kendővel töröld ki. Esetleg ha bírod a tampont akkor azt. Bár nem tudom az most mennyire lenne jó.
2021. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

Ilyet hogy kaptok el? Nekem sosem volt ilyen.


A parotoktol? Az meg kivel volt, hogy ilyen gyakran elofordul ilyen?


Vagy mit csinaltok a publikus wc-n hogy bejutnak a bacik?

2021. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most van ilyen életemben először.

Nem használok nyilvános wc-ket.

2021. aug. 2. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Es azt te hogy kaptad el?
2021. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy rossz irányba történő (seggg)kitörlés, koszos kézzel nyúlkálás is okozhatja.
2021. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel megeshet nem kell rögtön lenézni… ha társaságba mész vigyél magaddal törlőkendőt és minden wc-zésnél használd
2021. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bakteriális törlőkendőt használj, sűrűn. Illatosított termékek ilyenkor nem tesznek jót. Otthon fehérnemű nélkül legyél, laza nadrágban, aludj fehérnemű nélkül. Tangát (ha hordassz, hanyagold).


Akik leszólják ezt : felnőtt nő vagyok, megbízható partnerrel (férjemmel), hajlamos vagyok ilyenekre. Nálam a tanga fehérnemű hozta elő huszonévesen. Jól megszívtam velük....ez van, most már, hogy nem hordom sokat javultam. Már csak évi egyszer van gondom. Viszont, nekem még terhesen is volt emiatt fertőzésem. Szóval nem kéne mindenkit lenézni, szerencsések vagytok, hogy nektek nem kell ilyennel megküzdeni!!

2021. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

3-as, örülj és örvendezz, ha neked eddig szerencséd volt.

Eléggé áldozathibáztatós a kommented. Elég baj az illetőnek, ha fertőzése van.

2021. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász egy fertőzésemnél azt javasolta, hogy a kúra amit felír (hüvelykúp) után, tehát gyógyulas után, többé ne végezzek hüvelyöblítést egyáltalán, tehát életvitelszerűen ne, és mindig csak pamut alsót hordjak.
2021. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!