Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampont/betétet mindig...

A tampont/betétet mindig visszacsomagoljátok az előző csomagolásba vagy WC-papírba? Baj ha én nem , hanem csak simán beledobom a szemetesbe ahogy van?

Figyelt kérdés
Esetleg utánadobok egy szeletke wc papírt?

2021. aug. 2. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én wc papírba 'tekerem'. Sokkal kellemesebb így üríteni a kukát, pláne ha nem otthon vagyok. Ne nézze mindenkit, mit 'hagyok' ott.
2021. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
96%
Elég igénytelenség nem becsomagolni. Nem fogyaszt sok energiát betekerni egy kis papírba, nem kíváncsi rá sem az utánad wc-t használó, sem a takarító. Otthon persze te döntesz de én amondó vagyok, hogy jobban szaglik a cucc ha nincs becsomagolva.
2021. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol magad üríted a kukát? Egyedül használod a wc-t? Ha nem illő becsomagolni..


Ez nem is lehetne kérdés kulturált embernél.

2021. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap kultúra, már bocs.
2021. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Legalább nem a WC -be kerül...

Legszebb mikor ilyen betétekkel meg tamponokal van tele a lefolyó és eldugul... Mert hogy el fog ahol bedobálják...

2021. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Direkt ugy gyartjak a betétek csomagolását hogy abba bele tudd tekerni es kidobd. Nem is ertem a kerdést. :D
2021. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bele tekerem a csomagolásba vagy wc papírba. Ez alap dolog.
2021. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tampont wc papírba tekerem, a betétet pedig a következőnek a csomagolásába, senki ne lássa a véres cuccomat. Én sem lennék kíváncsi a másikéra, ez alap dolog normális embernél.
2021. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Otthon én sem csomagolom vissza, a betét megy a komunálisba, a csomagolása meg a szelektívbe. Viszont bárhol máshol ha cserélem, visszacsomagolom, mivel én sem akarom másnak a véres cuccait nézegetni, akkor nyilván az enyémet sem akarja más és ezt illik tiszteletben tartani szerintem.
2021. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!