Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kollégiumi szobában is cserélh...

Kollégiumi szobában is cserélhetem majd a betétet vagy mosdóban kell mindenképp?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre, és ősztől kollégista leszek, csak 2-3 havonta járok majd haza. Ha majd megvan menszesz, cserélhetem a szobában is a betétet? Vagy gáz? Nyilván csak lányokkal leszek egy szobában és engem nem zavar. Ti hogy oldanátok meg? Ki kell ezért menni a mosdóba, vagy nem baj ha a szobában cserélem, tekintve hogy öltözni is egymás előtt fogunk?

2021. aug. 5. 12:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Nemrég kezdtél el menstruálni? Nem kell "külön" menni miatta, akkor cseréled ki, mikor egyébként is mennél a vécére :D Ezt otthon is így szokták csinálni az emberek.
2021. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer láttam ilyent (tábor, igénytelen szobatárs), konkrétan kikaptam a csaj kezéből a véres betétet és belenyomtam az arcába.


És örülhet, hogy nem pl a táskájába, hogy ki se jöjjön a vérfolt.

2021. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is kimegy az ember és nem a szobában cserél, és nem csak a látvány hanem a szagok is. Kilennék akadva ha valaki előttem cserélne betétet. Nem is értem, hogy kérdezhetsz ilyet.
2021. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Wow... Hallod, én akkor is a wc-n cserélek, ha egyedül vagyok itthon és órákig nem jön haza senki.


Az nem zavarna amúgy, ha egy tisztát rak be a frissen elővett bugyijába előttem/mellettem, mert megy fürdeni és előre bekészíti kényelmesen a szobában.


De a használtat lécci ne mutogassa. Amúgy én azt sem szeretném feltétlenül végig nézni, ahogy a bugyiját cseréli reggel. És azt sem nézetném végig szívesen senkivel, ahogy én cserélem.


Pedig a lányokat szeretem lányként, de nekem ez olyan intim dolog... 🤷🏻‍♀️

2021. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Otthon isca Wc, fürdóben cseréli az ember.Nem is értem a kérdést.
2021. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%

Lehetni lehet, csak nem higiénikus, és a szobatársad sem fog neki örülni.

Legalábbis én nem örültem, amikor valamelyik szobatársam ilyet csinált, kettő ilyen is volt. Az egyiknek telibe láttam a használt betétet, a másikna mondjuk már nem, de akkor is,szagok. Ja ráadásul a benti kukába dobta ki az egyik mindig... Ez nagyon undi...

2021. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

16

Tényleg ilyen igénytelen szobatársaid voltak? Azt hittem a kérdező viccel. De akkor nem ugye?

2021. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#17 tényleg voltak ilyenek.

Jó, az egyik csak tisztaságit cserélt bent, de így takaró alatt bújkálva, aztán kicsapta az íróasztalra, ráadásul majden az én részemre. Kedvencem az volt, hogy egyszer ott is hagyta. 🤮 Ja, amúgy a csaj abban az évben a legjobb barátom volt, de vége lett a barátságnak, más okok miatt.

A másik csak meg zuhanyzás előtt a szobában vette ki a betétet, ennek sem örültem túlzottan, mivel szellőztetés mellett is olyan szag volt, de ő legalább kivitte rögtön, meg nem csapta ki az asztalra.

2021. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
18# El se hinné az ember, hogy ilyen létezik.
2021. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem veszitek észre, h troll kérdés?

Nyilván egy férfi írta ki.

2021. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!