Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokat pisilek es gyakran, mi...

Sokat pisilek es gyakran, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Elsosorban nyilvan a terhessegtol felek, de szedek fogamzasgatlot, tegnap delutan ota tart ez a dolog, nem iszom annyira kiemelkedoen sokat, tegnap ettem par szelet dinnyet ha ez szamit. Kb felorankent jon ram a pisiles, eleg sok is jon. Mas tunetem amugy nincs.
2021. aug. 5. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A dinnye mindenképp megpisiltet mert magas a víztartalma. Nem iszol sok koffeint vagy szoktál zöld vagy csalánteát inni? Ezek mint vízhajtóak. Terhességnél szerintem főleg vizelési ingered van de nem feltétlen jön sok vizelet. Persze mindenkinél máshogy van.


Ha rendszeresen szeded a fogamzásgátlót (nem felejted el időnként) és nem antibiotikumoztál akkor szerintem nem kell aggódnod, hogy terhes vagy.

2021. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A dinnye kb több mint 95%ban folyadék. Rengeteget lehet tőle pisilni.

A folyamatos gyakori pisilés egyéb tünet nélkül általában azt jelenti, hogy kicsi a hólyagod és hamar megtelik.

2021. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A sok pisiles nem tarsul egyebkent fajdalommal, es antibiotikumot sem szedtem, meg persze sosem maradt ki egy szem sem. Aranyosak vagytok koszonom a valaszokat! Lehet akkor a dinnye lesz a ludas :)
2021. aug. 5. 13:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Kavezni is szoktam naponta tobbszor, es zoldteat is boven ittam tegnap. :)
2021. aug. 5. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nyilván a terhességtől félsz, teljesen logikátlan a pisiléssel összehozni. Sokkal nyilvánvalóbb lenne a felfázás, de te csak egyszerűen sok folyadékot fogyasztasz.
2021. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze jogos teljesen, aggodo 19 eves lanykent a terhesseg az amitol a leginkabb tartok, de abszolut jogos amit irsz.:)
2021. aug. 5. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:

A kave a koffein miatt vizhajto.

A menstruacio elott a test visszatartja a vizet, pufokabbak vagyunk. Menstruacio vegen, utan elofordul, hogy rengeteget pisilunk.

Szemelyes tapasztalatom, hogy mikor nem vagyok otthon, el vagyok foglalva, tobb oran at nem jut eszembe. Otthon viszont pszichesen, foleg ha kereskedelmi csatornan nezek filmet, minden 15 perces reklamnal muszaj pisilnem.

2021. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!