Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggelen egy csésze kávé...

Reggelen egy csésze kávé nagyon rosszat tesz a panikbetegsegnek?

Figyelt kérdés
A koffein miatt

2021. aug. 6. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván nem. 11 kávé sem befolyásolná.
2021. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Első: dehogynem. Jesszus.

Kérdező: ezt igazából neked kéne kitapasztalni. Nem mindenki egyformán érzékeny ezekre, nincs rá "recept".

2021. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Miért vagyok lepontozva? A koffein nagyon ártalmas ilyen betegségek esetén!

Pszichiátrián voltam bent, az egyik nővel pont a koffeinfogyasztás volt a gond. Súlyos szorongásos, pánikos tünetek, közben meg itta a sok koffeines italt. Nem tudott, meg nem is akart leszokni. Megmondták neki, hogy így nem lesz jobban, hiába írnak neki bármilyen gyógyszert és jár bármilyen terápiára. Addiktológiára küldték (persze nem ment).

2021. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Abszolút logikus, hogy hat rá és rossz irányba. Érdekes, de mikor alapból szorongok, akkor a kávét is kényszeresebben iszom. Már úgy értem,hogy többet. Azt hiszem ez ilyen ördögi kör
2021. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ohh értem.

De csak reggelente egy kis csésze kávé nem hiszem hogy annyira befolyásolná

2021. aug. 6. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyénfüggő abszolút. Aki érzékeny a koffeinra, annak fokozza a szorongást, idegességet. De pl a mentális képességekre jó hatással van a kávé, mint pl ködös gondolkodás, zavartság, szédülés, stb.
2021. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!