Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás ellen mit...

Hüvelygyulladás ellen mit tehetnék??

Figyelt kérdés
2-3 éve jelentkezett ez nálam ez a hüvely gyulladás és nm múlik azóta sem. 18 éves vagyk és szűz!! Elvitt anyukám 16 éves koromban nőgyógyászhoz de semmiféle gyógyszert nm kaptam rá, azóta eltelt 2 év és kb. 2 hete újra elmentem orvoshoz mert egyre jobban erősödtek a tünetek melyek: kellemetlen elég büdös hüvelyi folyás és fájdalmas hasi görcs.Az orvos mivel szűz vagyk tablettát írt fel nkm amit be is szedtem elmúlt pár napra viszont a mai napon újra elkezdett jelentkezni a folyás a büdös szag és a hasfájás mit tegyek?? Barátom vn mint mondtam szűz vagyok sor került volna már a szexre régóta de így még azt is szégyellem h lefekudjek vele mert borzasztó büdös a hüvelyem
2021. aug. 6. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pocsék orvoshoz mentél. Menj másikhoz.
2021. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne szexelj,míg bajod van! Ha kell,járj végig több orvost. Mivel mosakszol ott lent? Tangát hordasz? Nekem ph probléma miatt volt gyulladásom,tusfürdővel mosakodtam.. azóta csak intim lemosót használok.
2021. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Magán nődokihoz menj és ragaszkodj hozzá, hogy végezzen tenyésztést, ne csak írjon egy "általában ez jó szokott lenni" tablettát.
2021. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!