Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék hüvelygyulladás...

Mit tehetnék hüvelygyulladás ellen? Doki is csak enyhített a helyzeten, de most, h, elfogyott a gyógyszer, kezdek ugyanúgy elnni, ég pisilés közben, és diszkomfort érzetem van, érzem h gyulladt még mindig.

Figyelt kérdés
kaptam gyógyszert gombára meg bacira is,úgy tűnik egyik sme válik be .S már nemtom mit tehtnék:S
2012. szept. 4. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a nődokidat pl.!
2012. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejött a Pevaryl kúp!

De a legtöbb doki csak arra figyel, hogy felírjon valamit, ami kiirtja a bacikat/gombákat, de arra már nem, hogy vissza is állítsa utána a hüvely természetes flóráját, ami hosszú távon megvédi az újabb fertőzésektől. Ezért az (akármilyen) gomba/baktériumölő kúp után pár nappal érdemes olyan kúpot is használni legalább egy hétig, ami tartalmaz tejsavbaktériumot (ami fenntartja a hüvelyflórát)! Kérj gyógyszerésztől tanácsot, hogy melyik az a kúp, ami tejsavbaktériumot tartalmaz. Nekem erre bejött pl. a Gynophilus. Hosszú évekig küszködtem, szexuális életem is megsínylette, mire ezt sikerült magamnak kinyomozni. Remélem, neked jóval hamarabb megoldódik a problémád! (Olyanokat már nem is említek, hogy tanga- és műszálas bugyi kerülendő, menstruációkor a lehető leggyakrabban cserélni a betétet+kerülni a tampont, ha csak lehet, szappannal tilos odalent tisztálkodni, sima víz bőven elegendő, felöblögetni pedig végképp szigorúan tilos....) Jobbulást!

2012. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne gyógyíts magad házilag!! Menj vissza a nődokihoz! Nem lehet, hogy olyan fertőzésed volt, hogy a partnerednek is kellett volna gyógyszert szednie, és ez elmaradt??!!
2012. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs partnerem,a pevarylt már felirta,meg még baciölőt is,de sajnos nem:S
2012. szept. 6. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3. válaszadó vagyok. Lehet, hogy butaságot írok, de nem lehet, hogy inkább húgyúti fertőzésed van? Érdemes lenne egy vizelet tenyésztést végeztetni. Az is lehet, hogy a sok kezelgetésnek a normál hüvelyflóra látta kárát, és csak azt kéne rendbe hozni. Próbáld ki a Vitagyn-c hüvelyklízmát.
2012. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!