Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a dm-es...

Mi a véleményetek a dm-es menstruációs kehelyről?

Figyelt kérdés
A t.o.c márkájú kelyhet nézegettem, csak nem tudom, hogy jó-e mert már hallottam róla rosszat is. Aki használ ilyet, annak bevált?

2021. aug. 7. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlani tudom hogy erdeklodj facebook csoportban. A eredeti intim kelyhes csoportban. Ott tudnak tippet, tanacsot, es tapasztalatot is mondani.
2021. aug. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos hogy 100%-ban orvosi szilikon legyen, ha nem az akkor nem jó mert megtapad rajta a baktérium.
2021. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem a legjobb kehely. Drogériaban csak a kevéssé ajánlott márkákat láttam eddig. Rendelj inkább webáruházból! Onnan is az előbb említett orvosi szilikon ami igazán jó. Ha nem akarsz nagyon mellényúlni, akkor klasszikus harang formájú kelyhet (és közepes méretet) válassz. Nagyobb eséllyel fog passzolni hozzád.
2021. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A következö paramétereket kell tudni, hogy megfelelö kelyhet vegyél:

- méhszáj magassága

- vérzés erössége

- hüvelyizom erössége / szültél-e

- mennyire vagy görcsölös

- sportolsz-e

Az emilla oldalán van egy jó teszt, ami segít a választásban. És a Facebook csoportban is tudnak segíteni.

2021. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 8. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!