Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kehelyhasználók véleménye...

Kehelyhasználók véleménye érdekelne. Vettem kelyhet, és ma lett volna alkalmam kipróbálni, de nem megy fel. Pedig a legkisebbet vettem meg, viszont szűz vagyok még és nagyon szűk is lent. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Eladhatod a kelyhet. Használj betétet!
2017. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy eladhatom, nem erről van szó, eddig betétet használtam, csak úgy örültem már, hogy végre lett egy környezet-és pénztárcakímélő megoldás a piros napokra, erre persze kiderül, hogy nekem ez nem opció, mert nem fér be... :(
2017. aug. 14. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ezt nem szüzeknek találták ki.Ne sajnáld, mert elég undorító, és nm higiénikus.
2017. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Vizezd be picit, vagy vegyél viz alapú sikositot, és egy picit kenj a hüvelybemenethez, ezek a dolgok segíthetnek. Esetleg többféle hajtást próbálj ki, C, 7-es vagy benyomás. Megkérdezhetem milyen kelyhet vettél?
2017. aug. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm, még megpróbálom így.

Lunette-t vettem.

2017. aug. 15. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha gondolod van FBon egy csoport, ott van olyan 16 éves szűz lány, aki gond nélkül használja. Neki Lali van, s méret. Ugyhogy tuti használható a kehely, ne add fel. Ja a csopiba neve: intim kehely/tölcsér és mosibetet kérdések és válaszok. Szivesen segítenek ott is!
2017. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, és Müllerben lehet kapni MeLuna kelyhet, abban van még kisebb méret is szerintem, ha úgy gondolod.
2017. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs más hátra, venni fogok kisebb kelyhet, a Lunette sehogyan sem megy fel. A csoportban benne vagyok egyébként, de oda inkább nem fogok írni.
2017. aug. 20. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Meluna S az biztos jó. Nekem M es van és nem olyan nagy
2021. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!