Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász, vagy hozzáértő...

Nőgyógyász, vagy hozzáértő személy véleményét/ segítségét szeretném kérni, a részletek lent. Mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

13 Éves korom óta (mióta megjött)rendszertelen a menszeszem, van hogy kevés, és sokáig tart(volt már 12 hetes is), és kevés (csak időnként van több), és volt már hogy nagyon sok volt (akkor egyszer majdnem el is véreztem), de ez viszonylag ritkán fordul elő. Márciusban töltöm be a 17-et.

Voltam már orvosnál is, bekerültem a kórházba, és fogamzásgátló tablettát írt fel rá, meg Ergam cseppet kellett szednem a kórházban, de ez sem segített. Ugyanúgy visszatért a fél éves fogamzásgátló „ kúra“ után.


Fogalmam sincsen mi lehet az oka :C de egyre jobban zavar :/


Ha van valaki aki hasonló cipőben jár/járt, és tudna tanácsot adni, vagy volna ötlete, hogy mi lehet az oka, esetleg ért hozzá, annak megköszönném ha segítene annyival is, hogy időt szán a válaszra. :)



2019. márc. 11. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom neked, hogy keress fel egy magán nőgyógyászt. Így hirtelen mást/jobbat nem tudok mondani. :-(
2019. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem nagyon írtad le, hogy egyáltalán miket vizsgáltak. Feltehetőleg hormonprobléma áll a háttérben, de ez a pajzsmirigyműködés zavarától kezdve az inzulinrezisztencián át a a magas prolaktinszintig kb bármi lehet. Leletek nélkül erre az égvilágon semmit nem lehet mondani.
2019. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andi80018 ***** válasza:
100%
Igen, teljes hormonpanelt nézess, ha még nem néztek.
2019. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus látott? Minél előbb keresni kéne egy jót.
2019. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, mennek a zöldek. :)

Nem tudom, lehet hogy volt teljes hormon vizsgálatom a kórházban, sok felé küldtek, de nem mondtak semmit. :/

Endokrinológiára háziorvostól kell beutalót kérni?

2019. márc. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!