Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék, hogy megjöjjön...

Mit tehetnék, hogy megjöjjön a menstruációm végre?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz az esküvőnk és nagyon stresszelek, emiatt pedig már a menstruációm is több napja késik, ha így folytatódik elcsúszik az esküvőhöz. Biztos vagyok benne h stressz eredetű a dolog, mert olyankor mindig elcsúszik, de az ellen sajnos nem tudok mit tenni. Tudtok esetleg házi praktikákat?

2021. aug. 7. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Lehet terhes vagy már.
2021. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Es nincs semmi praktika.
2021. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Minden héten van legalább 1-2 ilyen kérdés! Nem értem, egy felnött nö ennyire nincs tisztában a szervezete müködésével? Vagy miért kérdeznek ilyen hülyeségeket?

A menstruációd akkor jön meg, amikor erre megfelelö a hormonszinted, ezt befolyásolni nem tudod, akkor fog megjönni, amikor megjön!

2021. aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Ha 100% nem vagy terhes: cickafark tea reggel-este, két napon keresztül. Egy bögrébe két filter, hagyod jól kiázni, még langyosan megiszod. Mikor megjött, első nap még egy-egy! filterből ihatsz teát. Felerősödik a menstruáció, de nekem 6 nap helyett 4 alatt vége.

Ha terhes vagy, nem fog hatni. 🤷‍♀️


[link]

2021. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

És hogyha az esküvődön jön meg, mi történik? Semmi. Kellemetlen, de megfelelő gyógyszerrel a görcsöket is elkerülheted.


Nekem pl a szalagavatón meg csomó rendezvényen megvolt. Nem örültem neki, de ez van.

2021. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha esküvőre keszülsz, akkor elvileg felnőtt vagy. Felnőttként pedig tudnod kéne, hogy ez nem lehetséges.
2021. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm.

Nyilván nem vagyok terhes ha ilyet kérdezek. És igenis lehet minimálisan befolyásolni.Volt, hogy citrom fogyasztással néhány napot csúszott.

Nem drasztikus változást akarok.

2021. aug. 8. 08:17
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Akkor egyél citromot. Igaz, hoyg ez csak babona, és amikor "segített", akkor citrom nélkül is ugyanúgy jött volna meg, de ha hiszel benne, akkor nem értem a kérdésedet.
2021. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Tejóisten... te komolyan elhiszed a citrom dolgot? Ha a citromba hormon lenne, akkor nem vehetne átlagos fogyasztó.
2021. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Citrom. Citrom??? 😵💣
2021. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!