Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kívül sebes a hüvely mitől?

Kívül sebes a hüvely mitől?

Figyelt kérdés
Csinaltattam teljes STD szűrést, vagyis 7 bacira meg, gomba tipizalast. Minden negatív, sőt még a lactobacillus flóra is rendben van. Illetve nincs fehérvérsejt se. De kívül a hüvely bemenetnel nem akarnak elmulni a kis sebek. Mi lehet ez? :(( már nagyon el vagyok keseredve.

2021. aug. 7. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyásznál, ha voltál nem tudott mondani ezzel kapcsolatban információkat?
2021. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Voltam többször is, de mindig aztmondja h a az hüvelygomba miatt van. De hát negatív én ezt már nem értem:(
2021. aug. 7. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen típusú sebek? Inkább berepedések, vagy kerek hámhiányok?
2021. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ink hám hiányoknak tűnik :(
2021. aug. 8. 16:58
 5/10 anonim válasza:
Próbáld meg a cikatridina kenőcsot, kicsit borsos az ára, de megéri. Nekem a nőgyógyászom mondta, hogy ott is ápolni kell a bőrt, mint az arcon vagy a tested többi részén.
2021. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már azt kipróbáltam 1x de nekem az ngyon csípte, annyira h lekellett mosnom. Lehet már nem csípné, de nem merem.
2021. szept. 12. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2022. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia. Sajnos azóta is ezzel szenvedek....

Nem találtam rá még megoldást. A döderlein citolízis volt még az orvos gyanúja, de sajnos az ugye előhozza a gombát és a sebet nem mulasztotta el továbbra se. Illetve egy komplex antibakteriális kenőcsöt kaptam, de egyenlőre az se hat... Kajak már nemtudom mi lehet ez. Te neked is hasonló bajod van?

2022. aug. 23. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, én bakteriális vaginózissal (előtte más fertőzéssel) szenvedek hónapok óta. Nekem is minden negatív, egyedül a mikroszkópos vizsgálat mutatta ki, hogy BV+nekem a flóra nem jó, de semmit nem tudnak érdemben kezdeni vele. Hol elmúlik, hol előjön a viszketés, majd' megőrülök én is már
2022. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jaja enis atoknak érzem már, nem normális igy élni.

De sztem te ugyanaz a kérdező vgy aki a masik kérdesemhez is hozzá írt. Es ugyanazt tudom mondani h bacis floranal kell vmi komolyan antibacis kup is tudtommal. :s

2022. aug. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!