Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ma túró szerű dolgott...

Ha ma túró szerű dolgott vettem észre ott lent, de nem viszket, nem ég és semmi más tünetem nincs ezen kívül, akkor ez lehet, hogy nem is gomba? 15L

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Bármilyen kórokozó lehet. És az, hogy ma még nem viszket, nem ég, az nem azt jelenti, hogy holnap vagy holnapután sem fog.

Sőt, az is lehet, hogy a folyás lesz az egyetlen tünete a fertőzésnek.

Azért figyeld magad és ha úgy van, akkor fordulj orvoshoz.

De az is lehet, hogy semmi bajod nincs.

2016. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Megelőzésként milyen szert ajánlotok?

Canesten?

Akkor lehet ez természetes?

2016. okt. 19. 18:34
 3/16 A kérdező kommentje:
Es ha kenem elmulik a turo szeru valadek?
2016. okt. 19. 18:43
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem ajánlanám a Canestent. Jó, ha valóban olyan gombás fertőzésed van, amire a Canesten hat. De ha nem olyan, akkor meg semmit nem ér, felesleges pénzkidobás, illetve ha bármit használsz a hüvelyben, akkor nem tudnak értékelhető tenyésztéses vizsgálatot csinálni. Csak ezt sokan nem tudják.

És a krém egymagában kevés, mivel a fertőzés a hüvelyben van. Már, ha egyáltalán van.

Inkább azt javaslom, hogy várj egy kicsit, ha nem múlik, esetleg szaga is lesz, más tüneteket is tapasztalsz, akkor fordulj orvoshoz és ne magadat kezelgesd.

2016. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó nagy hülyeség volt, KIVÉVE A FORDULJ ORVOSHOZ részt.

A Canesten azért nem olyan tétel, amit ne lehetne kifizetni, ha ilyen panasza van...ami eléggé utal gombára, viszketés nélkül is.

Kérdés, hogy él-e nemi életet és tud-e használni a Canestennel kombinált hüvelytablettát.

Kockázatok és mellékhatások tekintetében meg kell kérdezni az orvost vagy a gyógyszerészt.

2016. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem élek nemi életet

Akkor ne kennyem hanem menyek orvoshoz?

Es ez kb menyi ido alatt mulik el?

2016. okt. 19. 19:07
 7/16 anonim ***** válasza:

"Na ez egy jó nagy hülyeség volt, KIVÉVE A FORDULJ ORVOSHOZ részt. "

Nem volt hülyeség! Szerintem egy orvos jobban tudja, mint te!

2016. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mikor fogsz legközelebb menstruálni? Ha nemsokára, akkor az valószínűleg "elmossa".

A váladékozás egyébként a szervezeted egy öngyógyító mechanizmusa, ami segít, hogy valami kikerüljön (pl. kórokozó, hámszövet, szőrszál akár) ami nem oda való. Ha pár nap alatt vagy a következő mensivel elmúlik, akkor szerintem kár megbolygatni a hüvelyflórád gyógyszeres kenőcsökkel, ami esetleg teljesen másra való, mint ami veled van.

Ha elhúzódik, akkor doki!

2016. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van,tegnap még csak turós ma meg sok sárga erősszagu folyás. Doki csak hétfőn tud fogadni. Addig nemtudom mit csináljak. Én gondoltam,veszek canesten kupot,szerintem probáljuk ki.
2016. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10# voltam,nekem kb 8 nap van mensiig. 9# akkor várjam meg én is? Addig ne szexeljek?
2016. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!