Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervet (nem a hüvelyt,...

A nemi szervet (nem a hüvelyt, mert azt nem szabad, hanem az azon kívül eső részeket) tusfürdővel vagy szappannal mossátok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

tusfürdő, de csak azért nem szappan, mert egyébként sem használok szappant

illetve még intim mosakodót szoktam oda használni (nivea)

2014. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Én natúr szappant használok tusfürdő helyett is meg intim területre is.
2014. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen mindegy,mindkettő jó.
2014. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Egyikkel sem szabad! Csak a nagyajkakon kivul szabad szappannal, tusfurdovel mosni, a kisajkak korul soha!
2014. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem egészen van úgy, ahogy utolsó írta.

Természetesen megmoshatod semleges mosószerrel csak ne túl gyakran.

Ez egy hisztéria a sok közül, ami terjed mint egy csomó más dolog is. (pl. nuni borotválása szinte "kötelező", menstruáció kezdete után menj nőgyógyászhoz, stb, stb...)

2014. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó, nekem pont akkor volt hónapokig fertőzésem, felfázásom, amikor én is mostam a nagyajkakon belül is. Aztán a nőgyógyászom mondta, hogy tilos ott mosni, nem is érti, honnan szedik a nők, hogy ott is kell.


Amúgy amióta nem mosom úgy, egyetlen egyszer sem volt problémám (10 éve)

2014. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Beteg emberek vannak mindig mindenhol, de azért nem az az általános és nem azt kell normálisnak tekinteni.
2014. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én meg szoktam mosni a nagyajkakon belül is (hüvelyt nem), eddig nem volt problémám, de már én sem tudom, mi a jó és mivel...
2014. márc. 10. 07:36
 9/18 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem, hogy szappan vagy tusfürdő, mert a szappant nem ajánlják intim részre (szárít). Viszont tusfürdőt nem szívesen használok a benne levő illatanyag miatt, inkább natúr szappant. Mit gondoltok, melyik a jobb?
2014. márc. 10. 07:48
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Natur, esetleg babaszappant.
2014. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!