Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell megmérni a méhszáj...

Hogyan kell megmérni a méhszáj magasságát (kehely)?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam az Emilla oldalán leírtak szerint csinálni, de nem tudom mit kéne érezzek mikor megtalálom a méhszájamat? Legerősebb napomon kb 1.5 cmnél találtam "valamit", de nem biztos hogy azt... minek kéne lennie?


Ülve mértem amúgy és nem pont a lyukkal szemben volt az a valami.



2021. aug. 7. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Akkor neked magasan van. Gyere ide: [link]
2021. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1,5 cm az nem magas, sőt
2021. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másfél centi biztos nem...

Az már igen csak méhsüllyedés lenne.

Mit kellene érezni? Egy relatíve kemény, kb. fél diónyi méretű félgömb alakú cuccot a hüvelyed végében a közepén egy lyukkal...

2021. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ajj, lehet várok még egy ciklust.

A forumon meg a boltban is csak akkor tudnak segíteni ha meg tudom mondani hogy milyen magasan van.

Most lemértem vonzalzóval az ujjam, 2.5-3 cm valójában amit másfélnek gondoltam. De ez is elég rövidnek tűnik.

És nem éreztem gömböt. Az az igazság hogy azt sem tudom hogy egyáltalán tényleg az ujjhegyemmel éreztem ott valamit vagy belülről (szúró érzés volt).

2021. aug. 8. 00:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Most olvasom FBon hasonló probléma volt szeptemberben, ott magasnak bizonyult.

Vajon nőgyógyászhoz ha megyek ciklus közben, ő megmondja?

2021. aug. 8. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!