Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell nézni a méhszáj...

Hogyan kell nézni a méhszáj magasságát és nyitottságát? Méhnyák állapotát hogyan vizsgálhatom meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 10:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
Magadnak sehogy sem, mivel fertőzéseket juttatsz a hüvelyedbe. Ha érdekel, menj el dokihoz és megmondja mi a teendő.
2010. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%

Én pedig azt mondom,igenis megismerheted a testedet!

Moss alaposan kezet,aztán lassan szerintem a középső ujjaddal finoman nyúlj be a hüvelyedbe és érezni fogsz egy dudort,ha kemény,feszes akkor nincs még ovulációd,de ha lány,puha,olyan mint a szád és a közepén találsz egy lyukat ami talán kicsit szét van nyílva,hogy akár az ujjbegyed is beleférne,akkor igen,akkor van pé.(hozzáteszem abba a lyukba már azért ne nyúlj bele)mindezt általában,átlátszó nyúlós nyálka kíséri,hasonló,mint mikor izgalmi állapotban síkossá válsz,de egy kicsit sűrűbb,olyan mint a tojás fehérjéje.Remélem érthetően írtam le:)

Szóval bátran vizsgáld magad,lehetőleg este,a reggeli nézegetés nem ad pontos választ,de az este elvégzett önvizsgálat 100%-os.

Gondolom babát szeretnél,én DRUKKOLOK NEKED!!

2010. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
18%
Terhesen felnyúlkálgatsz magadnak? Gratula!
2010. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
Ki a terhes???
2010. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Látom itt nincs mindenki tisztában azzal, miért kérdeztem, meg hogy miről van szó. Köszönöm a második válaszolónak, sokat segített.

Igen, babát szeretnék és a ciklus.hu oldalon láttam, hogy ilyet is lehet vezetni, de fogalmam sem volt, hogy hogyan kell ezt megnézni.


Köszönöm a segítséget

2010. júl. 30. 20:09
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon szivesen!

Negatív,rosszindulatú válaszolókkal meg ne is foglalkozzál!Egyértelmű,hogy steril körülmények között vizsgálja magát az ember.

2010. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%
Nem terhes, csak babát szeretne. ÓÓÓ így teljesen más, nyúlkálj magadnak fel, hátha beviszel valami bacit, aztán meg sírsz hogy baj van, vagy elvetélsz. Szerinted az orvosok miért húznak gumikesztyűt a vizsgálat előtt? Hiába mosod meg a kezed, ha olyan magasra felnyúlkálsz, igenis bevihetsz bacit.
2010. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Akkor a férjem fütykösét fertőtlenítsem, mielőtt szexelünk, nehogy elvetéljek? Ugyan már. Tiszta kéz, lehetőleg egy tiszta törülköző magad ála, és nyugodtan "ismerkedj". Elvégre a te tested. (Elvileg akkor a tampont használó nőknek nem is lehetne egészséges terhessége és babája.)
2010. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Úristen! Nehogy maszturbálni akarjon bárki is! Még a végén baja esik és nem lehet már gyereke!


Na ez pont ilyen. Hülyeség. Bárki megnézheti ezeket a dolgokat magán, csak megfelelően tiszta kézzel kell. Rengeteg helyen olvastam már, hogy csinálják, csak azt nem tudtam eddig hogyan kell.

2010. júl. 30. 22:30
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha gondolod használj fertőtlenítő kendőt vagy kézmosót ilyenkor.Nem nagy összeg.Patikába,tescoba stb. lehet kapni.
2010. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!