Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa diszkomfort érzés...

Furcsa diszkomfort érzés hüvelynél/húgycsőnél, mi lehet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje néha égő/csípő/szúró érzésem van odalent vagy a hüvelynél vagy a húgycsőnél...igazából nem tudom pontosan helyileg hol érzem, de nagyon kellemetlen. Semmilyen hüvelyi folyásom nincsen. Állásra, járásra jön elő, néha olyan mintha beboltosulna oda valami. Nem tudom már mire gondoljak, mert vizeltvizsgálat, vérvizsgálat, hasi ultrahang negatív (csak az derült ki belőle, hogy ételérzkenységem van és a háziorvosom szerint emiatt érzek kisugárzó fájdalmat viszont ezt én nem hiszem), szerintem az orvosok is hülyének néznek, mert úgy néz ki a leletek alapján semmi gond. Esetleg valakinek voltak hasonló panaszai?

2021. aug. 8. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Oké, felsoroltad, hogy milyen vizsgálatokon vagy túl, és lehet, hogy ebből ki is derül és csak én vagyok hülye, de nőgyógyásznál is voltál már?

Felfázás nem lehet egyébként?

2021. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló tüneteim voltak.

És kiderült, hogy van egy 3 centis miómám.

Persze, ahogy mondtad, volt ultrahangod, azon pedig ilyesmi látszódott volna.


Persze, nőgyógyászati vizsgálat is kell. A Bartholini mirigyek is okozhatnak hasonló panaszt ha begyulladnak.

Ezen kívül nézni kell újabb labort , elsősorban CRP érték miatt. (10 felett gyulladás lehet)

Urológiai probléma is lehet, lehet, hogy veseköved még nincs, de vesehomok igen, ami ha kiürül, fájdalmat tud okozni.

2021. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen nekem is szokott lenni,mikor elmentem dokihoz antibiotikumot írt fel,azt hitte felfáztam,beszedtem,de ugyanúgy éreztem.Néha előjön tart pár napig majd elmúlik.Egyébként nekem van hüvelyfal süllyedésem ugyhogy nekem szerintem attól van.Neked nem lehet ilyesmi?Szültél már gyereket?
2021. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hüvelyi sérv valóban lehet, de az idősebb korban, szülés után szokott előfordulni.

Műthető, és intim torna is jó rá.

Bár, az csípő, szúró érzést nem szokott okozni.

2021. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok és még nem szültem, viszont gyengék a kötőszöveteim, szóval elméletileg előfordulhat...
2021. aug. 9. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Akár igen.

Nem kell kétségbe esni, lehet műteni, az intim torna is segíthet, vagy az ún."kocka pesszárium".

A csípő, szúró érzés viszont másra utal.

Én csinálnék egy erősebb antibiotikum kúrát is.

2021. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hogy vagy azóta?
2023. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!