Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Víz folyik a hüvelyemből?

Víz folyik a hüvelyemből?

Figyelt kérdés
12 hkm vagyok, és ma éjjel vizszeru anyag távozott belőlem, ahogy láttam enyhén véres is volt. Reggel megyek ügyeletre. Valakinél hasonló?

2021. aug. 9. 03:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
45%
Mi az a "hkm"?
2021. aug. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hetes kismama 😕
2021. aug. 9. 04:02
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
A helyedben most indulnék az orvoshoz, nem reggel. Jobb félni, mint megijedni.
2021. aug. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem tudok most , férjem külföldön, én anyumnál vidéken, kocsi nélkül. Nővérem megy reggel 8 kor dolgozni, akkor jutok el.
2021. aug. 9. 04:12
 5/34 anonim ***** válasza:
45%
És a nővéred most nem tud elvinni? Mentőt is nyugodtan lehet hívni.
2021. aug. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legalább hívd fel az ügyeletet, hátha ők tudnak pontosabbat mondani.
2021. aug. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem jó jel!
2021. aug. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg mit mndott a doki
2021. aug. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
Talán felhívsz egy szakembert a telfonon, és elmondod neki a tüneteket, és hogy hol vagy, és mondjon valamit. Ne legyél már ennyire életképtelen, főleg ne leendő anyukaként. A legjobbakat!
2021. aug. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Falun vagyok b*zzki. A legközelebbi kórház egy sintér telep , de be fogok menni. Csak anyám szerint fölösleges a mentő, amikor 8kor a nővérem is be tud vinni. A kérdés az volt, hogy járt e valaki hasonló cipőben aki meg tud nyugtatni. És S félreértés elkerülése érdekében írom, hogy hiába hívnèk mentőt, nem jönne ki. Unokatesóm ott dolgozik, pontosan tudom mekkora xar hely. Azt mondanák várjam meg a rendelést ami 8 kor kezdődik. Addig még nem akarok ott a folyosón ücsörögni. Értem én hogy írjatok hogy ügyelet, de eddig kétszer voltam ügyeleten, és egyszer sem csináltak semmit, pihenjek és menjek vissza rendelésre. Örülök ha nálatok ez másképpen megy...
2021. aug. 9. 05:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!