Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vékony lányoknál striák?

Vékony lányoknál striák?

Figyelt kérdés

Világéletemben vékony lány voltam, pár napja azonban fehér csíkok jelentek meg a fenekem oldalsó részén. Hip dipjeim vannak, szóval a csípőm két oldalán van két bemélyedés, az nem is zavart addig, azonban ezek pont rajta jelentek meg, és nem bírok rájuk nézni, nagyon zavar. 50 kg körül vagyok, évek óta ennyi vagyok, nem híztam, nem fogytam. Egyedül annyit csináltam már lassan egy éve, hogy rendszeresen elkezdtem edzeni 4-5x egy héten, leginkább fenékre, súlyokkal meg szalaggal is. Most már egy hónapja nem edzettem, mert nyár van, gyalogoltam, meg úsztam inkább, nem is volt nagyon időm az edzésre. Lehetséges hogy emiatt? Mit lehet tenni ellene? Minden választ köszönök! <3

16 éves vagyok



2021. aug. 9. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tenni ellene, természetes. Lehet, hogy nőttél.
2021. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!