Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Covidosan volt meg valakinek?...

Covidosan volt meg valakinek? Mennyivel volt másabb a menstruáció lefolyása, mint egészségesen?

Figyelt kérdés
Volt olyan, akinek azalatt jött meg, hogy igazoltan koronavírusos volt? Mi volt az eltérés a normál állapotban történő menzesztől?

2021. aug. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy Covid volt vagy sem, tavaly februárban voltam beteg, fulldokolva köhögős tünetekkel, tüsszögtem, láz csak 37,5, tehát inkább hőemelkedés, de olyan rosszul voltam, hogy csak feküdni bírtam, még pisilni is csak, amikor már nagyon muszáj volt, akkor még ugye nem teszteltek és rá kövi hónapban újra megjött menstruáció után 5 nappal és tök szabályos vérzésem volt (elég erős, nekem általában közepes szokott lenni, 5 napból van 2 erősebb nap és 1 közepes és 2 gyenge, na most ott 5-ből szerintem 3-4 nap erős volt, ami abszolút nem jellemző), voltam nődokinál minden oké, nem tudja az okát. Akkor még a menstruáció mint Covid probléma nem volt jelen a köztudatban, úgyhogy én először temettem magam, hogy biztos rákos vagyok, ja és a legjobb, hogy a lezárásoknál volt ez, nem is tudtam azonnal menni dokihoz. Azóta lekopogom, semmi ilyen nem volt, azóta se tudom mi volt ez.

37 éves vagyok, 11 éves korom óta menstruálok és a amióta az eszemet tudom, mondjuk 14 éves kor, azóta soha nem maradt ki egy hónap se, 26-27 napra jön meg, egrosszabb eset, hogy 21. napra megjött, vagy 29. napra olyan volt már szerintem életemben 4x kb. amikor rosszabb időszakom volt, tehát nekem nem túl nagy kilengések vannak benne, ez a max. úgyhogy elég ijesztő volt.

2021. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem covid után 3 hónapig össze-vissza jött meg, aztán visszaállt a rendes ciklusom.
2021. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont akkor jött meg, mikor kezdtem beteg lenni. Mikor erősödtek a tünetek, akkor majdnem el is múlt, aztán újra. Pedig egyébként hormonális fogamzásgátlót használok. Olyan érzésem volt, mintha a szervezetem azt üzenné, hogy ennek a nyomorultnak van így is elég baja, inkább másba fektessük az energiát, folyt. köv., ha már látszik a vége :D .
2021. aug. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem épp elmúlt, 1 napjára rá pozitív lett a teszt. Utána 31 napra jött meg ami nálam normális, már nem emlékszek pontosan, hogy fura-e volt vagy valami, de szerintem normális volt.
2021. aug. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Novemberben voltam covidos es pont akkor is jött meg

Hát vmi borzalom volt ,hasmenéssel es majdnem kiszáradtam.fel kell se tudtam szinte

Azóta ma jött meg a ciklus nem változott de nagyon szarul vagyok mióta megjött es régen semmi bajom nem volt ilyenkor.

2022. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én covidosan most menstruálok, szerencsére nem okoz panaszt. Időre jött meg, legalább ez nem zavar.
dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!