Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a menstruáci...

Mi a véleményetek a menstruációs bugyiról? Nekem kimondottan erős a vérzésem, ömlés szerűen jön, ezért kipróbálnám, hátha jobb lenne, vagy nem érezném magamat kellemetlenül.

Figyelt kérdés
Esetleg melyik lenne a jó választás?

2021. aug. 10. 10:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A cickafarkot probaltam, nem sokkal volt tole kevesebb, es 7-8 nap helyett "csak" 6 volt. A malnalevel teat hol lehet kapni? Ugyan ugy gyogyszertarban mint a cickafarkot? Vagy esteleg drogeria pl dm?
2021. aug. 10. 15:56
 12/15 anonim ***** válasza:
Valaki világosítson fel lécci, mert tényleg nem értem. Ha a méhemből kifolyik a vér a hüvelybe, ahol van egy műanyag kehely ami összegyűjti azt... Akkor miért nem tisztul rendesen a méhem?
2021. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es, engedd már el. A válaszadó egy életében sohasem menstruáló pasi volt...
2021. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sajnos tényleg "normális" ez a nagyon erős vérzés sok esetben,ha bizonyos időnél nem tart tovább. A nőgyógyászom szerint más a vérzések sebessége, akinek gyenge a vérzése pl. konstans, annak elhúzódhat 8-9 napig, akinek meg bivalyos, az 3 nap alatt letudja, de cserébe átlépi rendesen a sebességkorlátozást. :) Persze nme szükségszerű ez az összefüggés, de sajnos nekem is rettentő erős a vérzésem ( de csak a 2. napon és a 3. nap elején) és olyankor mindenhova folyik,ömlik, előtte utána meg nagyon gyenge. Szervi elváltozás nálam sincs,vizsgáltak sokszor, sajnos ezzel meg kell tanulni élni, hogy bizonyos nőknek rettentő erős a vérzése betegség nélkül is.
2021. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én simán a vastag tena betétet beteszem a bugyogómba. igaz h kényelmetlen olyan mint a pelus de az erős vérzésemnél csak igy tudok létezni
2021. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!