Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rám verhetik?

Mit tegyek? Rám verhetik?

Figyelt kérdés

Van egy elhagyatlan házunk 1 hónapba járunk ki kerészkedni. A lényeg hogy valaki szándékosan megnyította a vízóra aknából a vízet. Ennek ellenére megtelt a víz. A vízóra előtt van megnyítva és így keményen pörög az óra. Mit lehet tenni? Nem tudunk lemenni elzárni mert az akna teljesen tele van vízzel. Lehet rendőrségi feljelentést tenni? Vagy a rendőrség leszrja? És azt ami ki folyt a nagy semmi behajthatják? Segítsetek teljesen kétségbe vagyok esve! :(


Férfi/48 éves



2016. jún. 4. 14:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ilyen esetbe mi a teendő? Feljelentést ilyenért szoktak tenni? Ötletek? Mindent meghallgatok
2016. jún. 4. 14:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Tűzoltókat hívni (meg rendőrséget)
2016. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Vagy a Vízműveknek szólni

Csak hétvégén nem biztos, h dolgoznak

(Esetleg szólni a polgármesternek)

2016. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ilyenért szoktak rendőrt hívni? Behajthatják rajtunk a kifolyt vízet?
2016. jún. 4. 14:38
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Tűzoltókat kihívod,megmondják mi a teendő,illetve hogy mikor tudják elzárni. Ha normális a biztosításod, akkor kiterjed elfolyt víz kárra is,bár itt jön a képbe a rendőrség,mivel nem baleset,hanem gyakorlatilag rongálás történt. Kérdezd meg őket,megmondják.
2016. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudtok bemenni a rendőrségre?

Persze hétvégén nem tudom van-e ügyelet

Ők felvennének jegyzőkönyvet, ami fontos lenne

2016. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pandas74 ***** válasza:
70%
Biztos ,hogy megnyitottak ,es nem egyszeru csotoresrol van szo vizora elott?
2016. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek a rendőrség mit tudjon? 1 hónapba 1x járunk, hogyan derítené ki hogy ki volt? Ujjlenyomatt? Elmosta az eső. Szerintem a rendőrség nem foglalkozik vele. Rongálás? Ezt nem tőrték, zúzták hanem megvan nyítva a csap. Biztosítás? Mire? Aknára? Azért mert ömlik a víz?
2016. jún. 4. 15:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nem csőtőrés, hanem az óra előtt a csőnél van egy külön csap amire rá lehet kötni slagott. És ott van a víz. Még mindig folyik.
2016. jún. 4. 15:05
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A Tűzoltóságot, a Rendőrséget, a Pannon Víz Zrt. Értesítettem. Már uton vannak, már a tűzoltók hangját hallom. Mégegyszer köszönöm!
2016. jún. 4. 15:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!