Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klimaxnál hogyan marad ki a...

Klimaxnál hogyan marad ki a menzesz, honnan lehet tudni, hogy klimax, vagy más okozza a kimaradást?

Figyelt kérdés

48 éves vagyok, világéletemben pontosan jött meg. Eddig...

Az utolsó július 27-én lett volna esedékes.

Semmi olyan tünetem nincs, ami nőgyógyászati problémára utalna.

Van egy más jellegű betegségem, ami kezelés alatt áll, de már több hónapja, a ciklusomat eddig sem befolyásolta, és a betegtájékoztató sem ír ilyen mellékhatást.

Terhesség kizárt, nőgyógyászhoz most egy darabig nem tudok elmenni.

Honnan tudhatom, ez vajon klimax, vagy valami más?

Ha klimax, mire számítsak? Összevissza jön még, ahogy eszébe jut? Vagy ha egy kimarad, a következő úgy jön meg, ahogy egyébként is kellene, mintha az előző ki se maradt volna?

Vagy innentől vége?

Vagy a három közül bármelyik lehet?



2021. aug. 10. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
46 évesen borult meg a ciklusom, ami addig szentírásos 28 nap volt. Először besűrűsödött, volt, hogy 19 napra jött, aztán ritkult, volt, hogy 50 napra jött. És ez így volt 54 éves koromig, akkor nem jött meg 7 hónapig, majd még 3 ciklus és végleg eltünt. Ha nincs semmi egyéb tünet és betegség akkor már gyanakodhatsz a változókorra, mert az hosszú ideig is tarthat. Lásd én.
2021. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Én emlékszem, amikor a Puzsér Robi azt mondta a Csillagszületikben, hogy, amikor a menzeszt felváltja a klimax, akkor a nők kedve megjön a musical-hez. Ebből adódóan, ha megszeretted a musicalt, akkor eljött a pillanat.
2021. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: Már csak a korom miatt is arra gyanakszom, csak jó lenne biztosan tudni, na meg azt is, hogy a jövőben mire számíthatok? De akkor ezek szerint bármire.

#2: Köszi, de mindig is rajongtam a musicalekért. :D

2021. aug. 10. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nem lehet tudni az elején.Lehet , hogy csak úgy kezdődik, hogy egy évbrn 2-3 x marad ki.
2021. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

2 hét késés bármikor belefér, 20 évesen is.

Nőgyógyász néz petefészket, endokrinológus meg hormon szintet. Semminek nincs vége 10-15 évig biztos szívni fogsz (ha jó a hír sokkal tovább).

2021. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen,de lehet még gyereked. Mindekinek kliamxnak mások a tünetei,emg doki megnézi petefészekdet mindent,abbol állapitja meg.hány éves vagy?
2021. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akar a fene ebben a korban még egy gyereket! Kisbabát már csak unoka, vagy más családtag formájában akarok látni! :D
2021. aug. 10. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:
2021. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jellemzően először inkább rövidülnek a ciklusok, és utána maradkoznak ki.
2021. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!