Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több év menstruáció kimaradás...

Több év menstruáció kimaradás után ez normális?

Figyelt kérdés

Januárban újra megjött a menstruációm, az előzz 2 évig nem volt (nagyon lefogytam, alig ettem stb.) Már egy ideje rendesen ettem és normál testsúlyra visszajöttem szerencsére.

Januárban mint mondtam újra megjött rendesen, aminek nagyon örültem. De azóta "csak" rózsaszínű folyásom van mikor meg kellene jönnie..2-3 napig tart csak.

Ez szerintetek normális, és most kezd helyre állni a szervezetem?


(Korábban már voltam nőgyógyásznál mikor még nem volt meg, és a labor eredményeim jók voltak.)


L/24



2021. ápr. 18. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lassan, fokozatosan alakul majd.
2021. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, a szervezetednek kell még egy kis idő mire hozzászokik, hogy már rendben van a testsúlyod.
2021. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ugye nem az miatt kevés a vérzés hogy C vitamint szedek? (1000 mg)

Lehet buta kérdés :/

2021. ápr. 18. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem :) semmi köze sincs hozzá.
2021. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jolvan, köszönöm szépen!

Most kicsit megnyugodtam.. remelem helyre áll rendesen idovel.. de mar annak is örülök hogy van jele :)

2021. ápr. 18. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális. A szervezetednek is kell idő mire újra "észheztér" nekem is volt ilyenem mondjuk nekem csak 7 hónapra kóborolt el.

Viszont nekem annyit mondott a doki hogy kerüljem azon ételek,italokat amik a mensit késleltethetik..

Illetve próbáljak stresszmentesebb életet élni.

2021. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os

Milyen ételeket kerültél ? :)

2021. ápr. 21. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok!


Tejtermékeket visszább kellett vennem, zsíros ételeket( mondjuk abból a minimálisat is alig ettem meg de ugye ez arra vonatkozil aki hajlamosabb) illetve a sós rágcsákat kerültem..

Mensi előtt 1-1,5héttel kizártam ezeket amennyire lehetett. Sokkal fájdalommentesebb volt és megjött nekem 4-5 napra is!

2021. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!