Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykrém? Mit csináljak? SOS

Hüvelykrém? Mit csináljak? SOS

Figyelt kérdés

Volt hüvelygombám és a nőgyógyász felírt rá egy krémet és hüvelytablettát. Mondta hogy a krémet akkor használjam ha rosszabb lesz, amúgy csak azt a 6 hüvelytablettát. Ezt a hüvelytablettát 6 napon át mindig "betettem" és volt mikor jobb volt mikor rosszabb lett. Az utolsó napon pont nagyon viszketett így úgy gondoltam hogy akkor elhasználom a hüvelykrémet, de megjött, így nem tudtam elhasználni, mert nagyon erős volt a folyásom. Míg menstruáltam (7 nap) minden rendben volt nem viszketett meg semmi. Most lett vége és nem tudom mit csináljak, mert holnap megyek nomád táborba ahova ezt a krémet nem vihetem el, mert 25 fokon lehet csak a krémet tárolni és nyilván való módon ezt a nomád táborban nem lehet megoldani. Ma nagyon figyeltem hogy viszket-e és néha úgy éreztem hogy igen de már nem tudom, mert annyira nagyon nem és nem tudom, hogy milyen akkor mikor nincs semmi bajom és lehet hogy teljesen normális volt.


Szóval az lenne a kérdésem hogy szerintetek a krémet ma használjam? 10 napos a nomád és nagyon félek hogy teljesen nem múlt el a gomba és akkor fog előjönni. De ma fürdés után is megnéztem és normális folyásom van, nem fehér, nincs szaga. Mit tegyek?



2021. aug. 10. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Gynazol a hüvelykrém. Ha nincs hüvelygombám és elhasználnám az nagy baj lenne?
2021. aug. 10. 22:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kis termoszba (tubussal együtt persze) beletenném és magammal vinném.

Inkább fölöslegesen, mint több napig szenvedni, ha mégis vissza jönne

2021. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 6 napos kúra nem oldotta meg a panaszokat , akkor lehet, hogy nem gomba... Lehet bakteriális... Nem mennék a helyedben most táborba , ahol nem tudod akár a kúpozást, akár a krémezést megoldani. Patikus véleményét is kérheted, hogy mit tanácsol, mit ajánl ha a kúp, amit használtál nem hatott.
2021. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt végülis?Vitted a krémet?Elmúlt?
2021. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!