Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoptatás alatt peteérés?

Szoptatás alatt peteérés?

Figyelt kérdés

Szoptatás alatt elvileg nem lehetek terhes, nincs is menstruációm. Viszont azt vettem észre, hogy nagyjából minden hónapban van peteérésem, ez lehetséges? Ha van peteérés akkor lennie kellene menstruációnak is nem?

Nem lesz így cisztám, mert én úgy tudom, hogy ha van peteérés, de nincs menstruáció akkor lehet ciszta, vagy rosszul tudom?


2021. aug. 11. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt is teherbe eshetsz
2021. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtam, itt nem ez a kérdés most!
2021. aug. 11. 13:07
 3/6 A kérdező kommentje:
A lényeg az alsó kérdés, ahol a cisztáról van. :)
2021. aug. 11. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy van peteérésed, van otthon ultrahang?
2021. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is tudtad, akkor hogyhogy azzal kezdted, hogy “ Szoptatás alatt elvileg nem lehetek terhes”
2021. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4# kössz mehetsz a dolgodra!

5# mert ezt hallottam, gondolom onnan! De ha csak kötekedni tudtok és értelmes választ nem tudtok adni akkor minek szóltok hozzá? Ezek szerint ti sem tudjátok csak jól esett leírni azt a baromságot ami a kis fejetekben volt!

2021. aug. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!