Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soft tampon használata után...

Soft tampon használata után nincs vérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap 2 soft tampont használtam, strandolási céllal, nem volt velük semmi gond.

Mikor levettem őket, véresek voltak, viszont azóta mintha elvágták volna a menstruációmat. Egy csepp sincs. Pedig el szokott húzodni, és csak szerdán jött meg. Tegnap délután óta nincs semmi.

Mi lehet az oka? Más is tapasztalt ilyet?



2021. aug. 14. 06:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a két dolog között összefüggés van.
2021. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évekig volt olyan, hogy 3. nap éjszaka semmi sem távozott belőlem, most pedig már megszűnt ez az állapot. Nem hinném, hogy a soft tampon az oka. Egyébként minden elismerésem, én 2* használtam ezt az átkozott dolgot, mindkétszer azt hittem, hogy akkor ez már most örök életre bennem marad :D alig tudtam leszedni.
2021. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tamponnak ehhez semmi köze. Szerintem ne aggódj, most éppen ilyenje van a szervezetednek, hogy rövidebb.
2021. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!