Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bajt jelezhet ha ilyen keveset...

Bajt jelezhet ha ilyen keveset tart a menstruációm?

Figyelt kérdés

Egész életemben 2-3 napokat tartott a menstruációm, olyan is volt, hogy 1et. Sosem görcsölök, meg sem érzem az egészet.

Jelezhet valami bajt, hogy ilyen 1-2 napokat tart a ciklusom? Szükség lenne szakemberhez fordulnom?

16/L


2021. aug. 14. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, örülj neki. Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy ez a későbbiekben is így marad. Én görcsölősen kezdtem, már egyáltalán nem, és 6-7 napról lecsökkent 4-5-re.
2021. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, ez még sajnos változhat. Addig is élvezd ki 😁
2021. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem baj. Normális. Ahogy mondták előttem, élvezd ki!
2021. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy nekem 8 napig tart :(

Volt 1 kolléga nőm 1 illetve fel napot tartott neki akkor volt kb 40 éves azt mondta egész életébe így volt

2021. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy. Nekem 5, és az első napon olyan fájdalmaim vannak, hogy nem tudok mozogni. Tegnap jött meg, majdnem elájultam, nem túlzok, nagyon közel voltam az ájuláshoz.
2021. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5ös ezt jelezted a dokinak?

Volt olyan ismerősöm akivel rohanni kellett minden alkalommal a kórházba

2021. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Nem voltam még soha dokinál, én is 16 vagyok. A fájdalomcsillapítótól teljesen elmúlik, szóval feleslegesnek is érezném, hogy rohangáljak a kórházba. Tegnap csak annyi volt a hiba, hogy túl későn vettem be. Legtöbbször sikerül időzíteni, csak mondjuk suliban óra közben nem kezdhetek el random gyógyszer után kotorászni.
2021. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom azért ez kellemetlen lehet
2021. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
A nőgyógyászod kérjen endokrinológiai kivizsgálást, ugyanis hormonzavarra nagyobb esély van, mint arra, hogy szerencsés vagy. Az itteni válaszolók nem orvosok.
2021. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, ha későbbiekben is így marad akkor talán elmegyek egy rutin kivizsgálásra, hogy tényleg minden rendben van e. Jobb biztosra menni:)
2021. aug. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!