Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen márkájú egészségügyi...

Milyen márkájú egészségügyi betét vált be nektek? Kommentbe leírjátok, hogy melyik fajta?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Always
Libresse
Naturella
Bella
Jessa
Facelle
Siempre
egyéb
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

egyéb

veder

2021. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Éjszakai Always-t használok, nappalra is.
2021. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Always konkrétan sebeket okoz, nagyon nem. A listában sok nem ragad, de ez kisebb probléma.
2021. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
A barátnőmnek is olyan tűneteket okoz az Always mint a 4. válaszolónak. Tiszta seb lesz, kiütés meg égő érzés mindenhol ahova odaér..
2021. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Always

Libresse

Jessa.

2021. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tena
2021. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Libresse, Jessa, Bella. Az Always-t utálom, mert olyan mint egy nylon zacskó.
2022. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem extréééééém érzékeny bőröm van és simán bírom az always-t. És csak azt szeretem, egyedül abban nem ázok át.
2022. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak a pamutos felületűeket szeretem, és nekem még az Always sensitive se elég pamutos. De szerencsére azért van olyan nagyon sok féle, hogy mindenki tudjon válogatni. Facelle is nagyon bejön nekem.
2022. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ismer valaki olyat ami méretben van akkora mint az éjszakai Always Platinum, de nem műanyagos a felülete?

Én csak éjszakai Always-t használok a mérete miatt (én voltam aki azt írta hogy nappalra is) de most elgondolkodtam a válaszaitokat olvasva. Nincs gondom abból hogy műanyagos, de ha lenne ami ugyanekkora csak kevésbé káros, akkor kipróbálnám.

2022. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!